Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nov.3án volt meg utoljára!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nov.3án volt meg utoljára! Lehet-e?

Figyelt kérdés
Akkor a párommal összevesztünk és majd csak november vége felé békültünk ki! Közben együtt voltam egy fiúval, vagyis hát nemis együtt annyi volt az egész h ő betette és ki is vette mert részeg volt! És terhes vagyok! De a párommal már több mint fél éve nem védekeztünk tehát babát szerettünk volna! Létezhet-e hogy attl a másik fiútól van a babám és nem az élettársamtól? Mindenki azt mondja hogy nem, mivel a párommal nem védekeztünk és ezzela fiúval szinte semmi nem történt!
2011. márc. 27. 11:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Azért az elég ciki lenne, ha mégis a másik srác gyerekét kellene felnevelnie a pasidnak. Szerintem megérdemel annyit, hogy apasági tesztet csináltassatok majd amint lehet...
2011. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
És az orvos mit mond. Mennyi idős a baba?
2011. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
apasági teszt nélkül is ki tudjátok deríteni...mivel összevesztetek gondolom nem szeretkeztetek, így ha a baba kora a futókapcsolatod idejére vezethető vissza, akkor lehet gáz, ha előrébb, még akkora amikor a pároddal voltál, akkor az ő gyereke:)
2011. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Gondolom voltál orvosnál, így ő megmondta, hogy hány hetes terhes vagy. Azonban az alapján nem lehet megmondani, hogy ki az apa, mert ezt a számolást az utolsó menzesz alapján számolják ki, ami Neked nov.3-án volt. Anyukám védőnő és szinte minden terhesénél előfordul, hogy az orvos által számolt hetek, az általa számolt hetek és az ultrahang által megállapított hetek száma jó ideig nem is egyezik, majd később áll csak be, de ez akkor is csak sacc/kb.

Mivel betette és kivette, ráadásul részeg volt, azért úgy elég nehéz rögtön elmenni, hogy abból még gyerek is legyen.

Ha az élettársad tud erről, akkor apasági teszt, ha nem, akkor a Te lelkiismereteden múlik az egész.

2011. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Most vagyok 20. hetes!! De a vizsgálatok alapján egy héttel idősebb vagyok , 12 hetes uh-on is a papíromra az volt írva vérzés szerint számolt idő 12 hét, mért adatok alapján 13!! Szóval sztem a páromé! Mivel ezzel a sráccal semmi nem volt szinte csak betette meg ki vette ennyi volt!! De a párommal már több mint fél éve nem védekeztünk és vele egy héten 1-2 szer együtt voltam!!!
2011. márc. 27. 12:30
 6/27 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha nem számolgatsz. Csaknem biztos, hogy a párodé a gyerek. Felejtsd el azt a kalandot és omen.
2011. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igazából nem tud a párom róla!! És nem is akarom hogy tudjon mivel én sem tudok arról hogy őt mit csinált abban a 3 napban!!! És erről nem is faggatuk egymást sem akkor sem később!!! Szerintem az élettársam az apa mivel tényleg ez a fiú olyan részeg volt hogy azt sem tudta fiú-e vagy lány és ráadásul nem állt neki fel!! Nem szeretnék ebből nagy balhét mert ha elmondanám a párom tuti kidobna és igaza is lenne!!! Ezért kérdezem itt tőletek akik már valamivel tapasztaltabbak vagytok hogy ti mit gondoltok erről????
2011. márc. 27. 12:35
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értem, összevesztél a barátoddal és 3 nap elég volt hogy megcsald. Szegény...főleg ha más gyerekét fogja felnevelni. Ha meg is csaltad..bár undorítónak tartom,akkor miért nem lehet védekezni?!Ennyire felelőtlen legyen vki.

A hab a tortán az lenne,ha ő is teherbe ejtett volna vkit,amíg ti nem voltatok együtt. Megnézném az arcod mikor kiderül.

Lehet lepontozni.

2011. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy elítélj hanem segítséget!! Lehet felelőtlen vagyok de nem gondoltam hogy kibékülünk mert nagyon összevesztünk!! ÉS ha nem tudsz okos tanácsot adni akkor ne írj!! Köszi bunkó
2011. márc. 27. 12:52
 10/27 anonim ***** válasza:
Töröld ki az emlékeidből azt a rossz emléket.
2011. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!