Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti sem szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti sem szeretitek, ha a csiklótokat akarják izgatni?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem élvezem, nekem már-már kellemetlen. :/ az baj?
2011. márc. 27. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A csikló egy nagyon érzékeny szerv, és ezért előfordul, hogy inkább kellemetlen az érintése, mint kellemes, de ha jól csinálja, akkor jó lesz... Nagyon jó. Csak meg kell találni, mi esik jól.
2011. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de én azt élvezem a legjobban :) nekem az ujjazás nagyon nagyon fájt, akármennyire is nedves voltam...
2011. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én pedig pont azt élvezem nagyon :) Pláne, hogy a barátom tudja hogy mit csinál :):):)
2011. márc. 27. 11:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elég baj!

Vagy nem vagy elég nedves, vagy túl erősen csinálja. Nekünk mind2 volt, és persze, hogy fájt neki. Az segít, ha közben néha visszanyúl a hüvelyhez, ha kezdesz szárazabb lenni. Iszonyatosan finoman kell csiálni az elején, mintha alig érnél hozzá, és az izgalmi fokhoz mérten egyre erősebben.

2011. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Mér', a lányokon kívül még kinek van csiklója?
2011. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

az én barátom is össze vissza mindent ingerel, amikor nyal és soha nem élvezem, max másodpercekre jó itt-ott és inkább vagy megjátszom, hogy elmentem, hogy hagyja abba, vagy átmegyek abba, hogy feküdjünk le


és hiába mondtam el, mutattam már neki hogy jó

egyszerűen béna, ahogy a LEGESLEGTÖBB srác

2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászóló leírhatná a tökéletes csiklóingerlés lépéseit...

De most komolyan, engem érdekelne.

2011. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
13:23 megjátszani baromira felesleges, akkor már inkább szólj neki, hogy hagyja abba, csináljon mást. nem azért csinálja ám, mert neki olyan krvajó, hanem mert neked akar jót...
2011. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

13:23

Kíváncsi vagyok, honnan van ilyen kib@szottnagy tapasztalatod? Szerintem jobb, ha nem általánosítasz, csak azért, mert téged még senki nem volt képes felizgatni így.


Nekem eddig a "tongue tornado" jött be a leginkább. Az amerikai pitében sok fsságot hordanak össze, de ennek utánanéztem, és elég király. Hatból hatszor szétélvezte magát a csajszi...

Szal ránéztem a neten, és annyi, hogy a nyelveddel a csikló körül körzöl kb 1 centi sugárral, majd egyre szűkíted a köröket, és ahogy szűkíted, úgy egyre erősebben csinálod. A végén a csiklón van a nyomás (folyamatos cirkuláló mozgás kíséretében) végig, míg el nem megy a csaj. Sztem érdemes kipróbálni.

2011. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,hogy a barátom ,hogy csinálja ,de én 20-ból 19-szer elmegyek. Az az egy max azért van mert mondjuk iszonyat fáradt vagyok.
2011. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!