Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másik párral való szexelés vs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik párral való szexelés vs féltékenység?

Figyelt kérdés
Néha nagyon izgat(na),ha egy másik pár is ott lenne mellettünk és szexelne, vagy valamilyen szextársasjáték többesben,de amúgy tudom magamról hogy iszonyatosan féltékeny tudnék lenni...mert addig oké és tetszene is,hogy én "ismerkedjek" a sráccal és a csajjal is,de hogy a párom a lánnyal..hát azt nagyon nem. Van valaki hasonló helyzetben? Ez egy ilyen megvalósulatlan álom marad(jon) annak érdekében,hogy nehogy baj legyen köztünk? Szeretek kipróbálni új dolgokat,de valamilyen szinten csak magaménak akarom tudni a barátom..
2011. márc. 27. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát abból nincs baj ha egyik másik pár is szexel mellettetek. Ha nem akarok h érintkezzen a páros a csajjal akkor nem fog. Ennyi. A pároddal kell megbeszélned h neki mi lenne jó.

Hármasba vagy 4esbe úgy is csinálhatjátok h csak Te foglalkozol a csajjal. A párod nem.

2011. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*ha egy másik pár is szexel mellettetek
2011. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* vááá na újra leírom mert gyorsan írtam és elpötyögtem mindent.

Na szóval, ha te dolgozol egy csajon(nyalod),akkor a párod dolgozhat rajtad.Vagy a csaj nyal téged,te meg szopod a barátod.(3as felállás)

Ha 4esben vagytok, akkor a másik csaj szexelhet az ő párjával, de attól függetlenül a te pároddal nem kell.

A barátoddal kell megbeszélned h neki mi fér bele.

2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem gondolod, h ezzel megbantanad a parodat? :S
2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem azt még élvezné is, ha látná hogy egymásra vagytok kattanva egy csajjal:)
2011. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy megbántanám..mármint poénosan már beszéltünk erről,elviccelve,de akkor is úgy mondta,hogy pl csajjal csak úgy lehetek együtt,ha ő is ott van. Pasi az kizárva ezek után gondolom...de a csaj nem hinném. De ott meg nekem lennének aggályaim.
2011. márc. 28. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor először magaddal beszéld meg sztem h Te szeretnéd-e egyáltalán. Nehogy megbánd. Ha eldöntötted,akkor beszélj pároddal h Ő mit szólna hozzá:)
2011. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!