Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jó az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó az ágyban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz, de egyszer csináltam csak, de akkor is részegen, és alig emlékszem rá, a csaj meg egyáltalán nem is emlékszik rám...XD szal ez így sikerült...buli volt nah..xd

De most összejönni látszik egy normális csaj, 2 hónapja együtt vagyunk, már ő is szeretné nagyon a dolgot, tegnap majdnem össze is jött de én MARHA visszavonulót fújtam mert beparáztam kicsit.

Ő már nem szűz, ez biztos, elméletileg én se, de gyakorlatilag meg semmire sem emlékszem az akkori aktusból szinte...xd

Próbáltam pettingre terelni a dolgokat tegnap, de azt mondta, ha elkezdi, akkor nem állunk meg félúton, hanem csináljuk rendesen...

Szal vmi ötlet, tipp stb kéne, hogy, és mit a dolgokat, addig ok, hogy smacizunk, levetkőzünk, előjáték...

az menne sztem, de félek kb 1 perc alatt elsülnék, és az kínos lenne.

Annyit tudok, hogy előtte ki kell verni párszor ,ez segíthet hogy pl 5 percig legalább bírjam?

19/F

17/L

köszi


2011. márc. 27. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsőre a férfiak legtöbbje nem bírjaj 1 percnél tovább. Gyakoroljatok, és belejössz.
2011. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha elsülsz,utána csinálhatod tovább is ám.
2011. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pl ha eldurranok, akkor amíg erőgyűjtés van, addig nyalom, vagy ujjazom?
2011. márc. 27. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is jó ötlet.
2011. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Előtte kielégít 2x-3x, akkor bírni fogod szerintem 10 percnél tovább is...Valahogy el kell kezdeni :)
2011. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És az sem biztos h elsülsz hamar...mikor én csináltam először, azzal aki szintén először hát nem két perc volt.

De amúgy egyáltalán nem gáz. Főleg ha lazán kezeled. :D

2011. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Élvezz add önmagad !!!! és kész
2011. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!