Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tantra. Hogyan lehet felemelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tantra. Hogyan lehet felemelni a szexuális energiát?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam utána, de sehol nem írják le. Megköszönném , ha vki leírná.
2011. márc. 27. 13:05
 1/2 anonim válasza:

Ez talan egy hasznos link lehet szamodra:

[link]

A konyveit sajnos nem forditottak le magyarra, nekem is csak idegen nyelven van meg, de ha gondolod szivesen forditok neked belole.

2011. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok ilyen jól angolul. Komolyan fordítanál pár ehhez kapcsolódó részt? Ettől most rendesen meghatódtam. :) Rendes tőled. Az előkészületekkel (pl. légzéstechnika, magunk és a másik simogatása , test ellazítása , elme lecsendesítése ) és a filozófiai/vallási értelmezéssel ne fáradj , vagyis ha már fordítasz vmit, akkor inkább a gyakorlati alkalmazásra vonatkozó részeket . Hogy hogyan lehet a szexuális energiát felemelni. Amúgy nő vagyok. (Csak mert rengeteg jó könyvet találtam férfiak számára, de nők számára nem.)


Előre is köszönöm.


Üdv

2011. márc. 27. 15:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!