Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Alkohol miatt lehet vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol miatt lehet vagy más oka van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi olyan 3 alkalommal azt vettem észre, hogy amikor szeretkezem a barátommal, nem megyek el(vagyis vele egyidejűleg vagy még előtte)... lehet ha tovább menne a menet, akkor én is elélveznék, de így nem. Attól persze jó az együttlét, és kívánom is őt, de valahogy hamarabb a csúcsra jut, minthogy megérezhessem én is, pedig átlagosan kb. addig tartanak az együttlétek, mint azelőtt. Mindegyik alkalommal iszogattunk előtte. Ez befolyásolhatja? Vagy mi lehet az oka? Mert magát a szexet ugyanúgy élvezem. Várom válaszaitokat.


L/21


2011. márc. 27. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet az alkoholtól.
2011. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok hosszabban pettingezni.
2011. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
befojásolhatja simán. nekem például az exemnél volt ilyen, hogy felizgatni is nehezbben lehetett ha pl pezgőztünk előtte...nem úgy működött a cerka mint kelett volna, de csak akkor amikor ittunk:)
2011. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.. de eddig semmi gond nem volt, a szeretkezések 98%-ában elmentem :(
2011. márc. 27. 15:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi borozgattunk, ittunk pár pohárral...mondjuk nemrég meg ő mondta, hogy nála úgy van ilyenkor hogy vagy nem tud elmenni ha többet ivott, vagy épp hogy pozitív hatást vált ki belőle.. ezért gondoltam arra, hogy talán nálam is ez lehet.. de nem tudom. :|
2011. márc. 27. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol csökkenti a gátlásokat, de a képességet is.
2011. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az alkohol tompítja az érzékeket.. Tehát igen, befolyásolhatja az együttlétet.
2011. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!