Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kapjam el szájjal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kapjam el szájjal a csikló grabancát, ha 3-4 mm átmérőjű és a fityma teljesen eltakarja az egészet?

Figyelt kérdés

Orális szex közben nem tudom pár másodpercnél tovább izgatni a barátnőm csiklóját, mert a körülötte lévő fityma szinte az egészet eltakarja. Csak akkor tudok hozzáérni, ha ezt hátrahúzom, de megtartani egyszerűen nem tudom, mivel ő is mozog közben ahogy én is, ráadásul elég csúszós a terep. Szívás sem segít rajta. Ráadásul tovább nehezíti a dolgom, hogy a csikló igen kicsi (borsszemnél valamivel kisebb) az ajkai meg hatalmasak.

Az orális szex így inkább fogócska a számomra...


Még azzal próbálkoztam, hogy beszívtam a számba ajkakkal együtt az egészet és úgy a nyelvemmel próbáltam megkeresni, de gyakorlatilag magam ellen dolgoztam, mert így még jobban ráhúztam a csiklóra a fitymát


2011. márc. 27. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt erősen szopni. Az úgy még fájhat is. Nyaljad. Fitymával együtt.
2011. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
fitymája nem csak a férfiaknak van?
2011. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csiklófityma XD

ahogy előttem mondták: nyald a "fitymával" együtt

2011. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

LoL



xD

2011. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi vaaaaaaaaaan???
2011. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

puncifityma???????????

hháháháháháháhá

azta retardált büdös k*rvahétsznetségit....

és ilyeneknek van bnője...XD

Szánalom a köbön.

öreg azt nagyajaknak hívják, nem fitymának...

maradj marokmarcsánál, ha még a nőkhöz sem értesz...XD

2011. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért szól hozzá olyan, aki azt se tudja miről kérdeztem? : D
2011. márc. 27. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A sok XD-zőnek:

[link]


Nézd meg a képet, meg a számozás magyarázatát. Attól még hogy olyat hallasz amit eddig talán nem, az nem biztos hogy nem is létezett eddig.

Konkrétan: ahogy van férfi makk, fityma és merevedés, annak van női megfelelője is.

2011. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!