Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Mivel lepjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Mivel lepjem meg a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Tegnap itt írt, hogy meg akar engem lepni. Hát mondhatom nagyon jól siekrült :P Ez volt(feleségem csinálta), le is írta ide, most bemásolom: "Nagyon jól sikerült :P

Vártam a kanapén, letámadtam, kényeztettem orálisan(először úgy gondoltam h nem végig, h szeretkezésre is maradjon ereje:P) , de aztán láttam h annyira élvezi, így végig csináltam. Eddig nem szerettem az orális szexet csinálni, de ma amint láttam az arcát, olyan szinten felizgatott...:P Miután elélvezett elkezdtem csókolgatni a nyakát, a hasát(ezeket imádja). Nem kellett sok idő és újra kemény lett a férfiassága:D Gyorsan ledöntöttem a kanapéra aztán lovagló pózban csináltuk. Mivel ugye 1x már elélvezett, ezért jó sokáig bírta. Egy idő után már alig bírtam szusszal:D Gondolom észrevette, felkapott , bevitt a hálóba.. Kinyalt..ahhw olyan orgazmusom volt. Aztán a hagyományos misszionárius pózban csináltuk. Olyan érzékien csinálta, még most is a hatása alatt vagyok:D És ekkor történt meg amit sose hittem volna. Életemben először sikerült a hüvelyi orgazmus. Bocsika h így részleteztem, de muszáj volt leírnom:D Most sietek is, bebújok mellé Tv-ni :D Meg talán kényeztetem egy kicsit..:P"


Valami olyat szeretnék, aminek nagyon örülne. Milyen ötleteitek vannak? Előre is köszönöm


2011. márc. 27. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

.

..

...

..

.

2011. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja ja valami rémlik:) Ezek szerint jól sült el:)


Azt hogy minek örülne vagyis hogy mi izgatja fel azt neked kell tudnod.


Talán hívjál még egy csávót:D:D:D Na jó ezt azért ne:D:D


Talán egy erotikus masszázsal kezdhetnél végigkenni az egész testét MINDENHOL;) aztán a többi már jönni fog.

A lényeg hogy emlékezetes legyen.

2011. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közbe elszaladtam a tescoba:D Vettem gyertyákat, selyem ágyneműt, romantikus CD-t. Bevan rendezve a szoba:) Gyertyafényes vacsi lesz, utána bevezetem a szabába:))
2011. márc. 27. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
elmész a tudodhova:D
2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért? Mi bajod van velem?
2011. márc. 27. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

azb*zdmeg hogy tedd össze a kezed, hogy ilyen odaado édes és szerelmes barátnőd van.

élvezzétek kie egymást ameddig lehet.

csak irigykedni tudok, bár nekem is adott a lehetőség, de vmi nem az igazi részemről....

Sok iskert te kis g*ci.XD

2011. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!