Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Engem izgat a feleség csere....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem izgat a feleség csere. A párom nem akar bele menni. Voltatok már így? Milyen volt?

Figyelt kérdés
lehet nem tudnám elviselni,ha valaki hozá érne,de izgat,akkor is..
2011. márc. 27. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem hogy te csak mással akarsz dugni. Hát hajrá:D
2011. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

gy*kér örülj, hogy van aki szeret téged, és szerethetsz valakit, NE MÁSSAL AKARJ D*GNI .


vagy válj el, aztán azt d*gsz meg akit akarsz . feleséged is jobban járna.

2011. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én nem osztozkodom. Feleséget és autót nem adok kölcsön.
2011. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak,akiket izgat, különben ez, mint lehetőség fel sem merülne. Mivel a párodnál ez nem fér bele, ezért úgy illendő,hogy nem hozod szóba sem többé, szereted és tiszteled, tisztelt az elutasítását is.

Az előttem szólónak meg igaza van, kocsit se adj kölcsön soha :) 22/L

2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Annál jobb, mintha suttyomban csalná meg, akaratán kívül és kockáztatná a nemi betegségeket, a másik félnél az alkoholizmus kialakulását stb.
2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Képzeld el, hogy benne van. És úgy élvezi, mint veled soha. Na tetszik az ötlet?

Te le vagy kötözve, szóval nem tehetsz semmit, miközben jól megdöngetik a feleségedet. Sőt neki utána majd az kell csak, de ettől még a feleséged marad. :))

2011. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az anyósomat a feleségedre? Végülis feleség...
2011. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:24"


Senkinek sincs a homlokára írva, hogy rendelkezik-e nemi betegséggel, vagy sem. Akárkitől össze lehet szedni.:/

Persze nyilván azt gondolja az ember, hogy aki tartós kapcsolatban él, annál kisebb rá az esély, de sajnos ez az elmélet sok esetben megdőlt már.

2011. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
végül is,biztos nem tudnám elviselni,,,:P
2011. márc. 27. 19:05
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

30 fölött meg sok (8) együtt töltött év után már felmerül az emberben... 10 éve még én sem gondoltam volna, hogy erről fogok fantáziálni...

Tudom, jön a lepontozás...

2011. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!