Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Miért jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért jönnek be nektek inkább a nagyobb darab srácok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy az utóbbi időben a péniszméretes kérdések helyét kezdi átvenni a súly-magasság, testalkat kérdés, viszont konkrétan az érdekel, hogy mi oka van, hogy inkább egy párnásabb fiút szerettek, mint egy "gizdát".

Már egy előző kérdésemben utaltam rá, hogy bár még relatíve nem rég kondizok -azaz még nem egész egy éve, és sajnos nem igazán látszik, max ha ruha nélkül vagyok, hogy egyáltalán csinálok valamit. Viszont gyanítom, hogy nagyobb emberben nagyobb erőt gyanítotok -ilyen választ olvastam is egy hasonló kérdésnél, ami azért nem teljesen igaz. Nos, ezért írtam már le egy korábbi kérdésemben is, hogy a gyakorlatban néhány "apukásabb" azaz macisabb alkatú srácnál már erősebbnek bizonyulok, de ha rámnéznétek, azon csodálkoznátok, hogy a szél hogy nem visz el sajnos, tehát, bár azt mondják, hogy nem csúnya az arcom, viszont véleményem szerint ilyen téren nem vagyok valami bizalom gerjesztő egy laikus számára. Tehát, ha az erő számít, és ezért jön be egy-egy alkat jobban, mint egy másik, akkor néha "mellé foghattok". Tudom, hogy nem az alapján választotok, hogy ki nyom tíz kilóval többel fekve, viszont azért még is számít az erő nem?Előre isköszi a válaszoka

24/f


2011. márc. 27. 17:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nekem csak az a lényeg h magasabb megyen.. nem h nagyobb darab.. az sose jött be, az izompacsirta tipus meg pláne nem..
2011. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jah, és egy szóval nem akarok itt dicsekedni, hogy hű, de milyen erős vagyok stb..., mert ezt egy szóval nem akarom állítani, csak, hogy a gyakorlatban van aki olyan 20 kg-mal nehezebb, mint én -még nincs elhízva, de puhosabb, és szerintem férfiasabb alkat, mint én, a gyakorlatban meg még is én bizonyulok erősebbnek -igaz nem minden tekintetben. Van aki nálam csak 5 kg-mal nehezebb, és ő sokkal erősebb nállam -igaz, ő neki nem kell elmondania, hogy kondiba jár ha kérdezik, hogy mit csinál szabadidejében... :)
2011. márc. 27. 17:08
 3/29 anonim ***** válasza:
szted a nők az erősségre buknak? :D
2011. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Az arcnak kell nagynak lenni!
2011. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat, elfelejtettem megemlíteni, hogy nem általánosítani akarok, viszont egyre több helyen azt hallom, és ezen az oldalon is azt olvasom, hogy inkább a macis, mint a "gizda". És már kezdenek komplexusaim lenni, hogy nem vagyok egy kicsit kövérkésebb...
2011. márc. 27. 17:10
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek hozzábújni olyanhoz, akin van mit fogni, meg gyurmázni. :D De azért ez nem a azt jelenti, hogy a mértéktelenül elhízottak tetszenének, de egy kis hájacska az előny. :)
2011. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
ahány ember, annyi izlés.. itt többségben vannak a tizenévesek, akiknek még a kinézet a fontos..
2011. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

LÁttam olyan macis alkatú pasit aki bejött és tetszett hogy ilyen. Hogy miért? Na azt nem tudom. Gondolom kisugárzás ez is lényeges. Olyan pasi is tetszett aki magas volt és vékony. Ez is bejött. Ja és ilyenkor általában az arcot is szoktam nézni persze nem kell hiperszuper jóképűnek lennie..De nekik tetszett az arcuk lehet ezért tetszett az alkatuk is. Szerintem a vékony srác az másoknak csúnyácska lett volna míg nekem helyes.

Ha te magad miatt akarsz izmosabb testalkatot, akkor menj kondiba. Mondjuk nekem a nagyon izmos pasik sem jönnek be, nekem az már túlzás. Tudni kell hol a határ, szerintem.

2011. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Ertelek es szep is, hogy innen akarsz meriteni, de ha az itteniek alapjan akarsz baratnöt, akkor szinglikent murdelsz meg apa!

Itt a Nöknek, nem szamit a külsö, nem szamit a penz, meg csak a kedves pasik kellenek. Tökeletes ellentetje annak, ami a valosagban van.


Izmosnak, penzesnek, iszonyuan brutalisan helyesen jokepünek kell lenni, minimum!

2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

Én jobban szeretem a nálam magasabb és szálkásan izmos pasikat. Az ilyen maci alkatúak illetve a kigyúrt felfújt állatokat kifejezetten utálom.

De kinek mi jön be.:)

2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!