Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, kb mekkora volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kb mekkora volt a legnagyobb pénisz, amit eddig láttatok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, de főleg azért mert azt mondják hogy az átlag 13-16 cm között van. Én NEM NÉZEM a férfitársaim farkát, de láttam már párat (kolis zuhany stb.) és úgy ránézésből a legtöbb majdnem hogy 20 körül volt. 10ből 8nak 18 kábé...
2011. márc. 27. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy férfi létedre zuhany alatt megpillantasz néha egyet-kettőt, de abból te honnan tudod, hogy mereven mekkorák? Vagy már lankadtan ilyen hatalmasok voltak mind? :D
2011. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na na ne hazudj dehogynem nézted meg. Ez az átlátszó duma csak halottam meg a haverok mondták ne nézz minket verébnek.
2011. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21
2011. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem hallottam és nem a haverok mondták!

És nem kell ahhoz bámulnom valamit hogy lássak, elvégre van szemem. Igen, amiket láttam merev volt. Nem tudom ki hogy van vele, de zuhany közben nekem is mindig feláll. És hozzáteszem nem másokra áll fel, ha egyedül csinálom, akkoris. De pl. kádban nem szokott nekem felállni... na mindegy, nem ez a lényeg.

Várom a további válaszokat :)

2011. márc. 27. 23:08
 5/16 anonim ***** válasza:

Ami ránézésre 20 cm még nem biztos hogy az 20 cm is. Ha nem vagy varrónő vagy építész, nem biztos hogy jó a szemmértéked (persze azt, sem mondom, hogy nem).

A fiúk mindig nagyobbat látnak, a nők meg kisebbet. Próbáld ki, rakj ki egy ceruzát és kérdezd meg ki hány cm-nek látja!

Attól hogy valakinek lankadtan 20 cm a pénisze, nem biztos, hogy állva nagyobb, míg egy 10 cm-es kukika is megtáltosodhat és lehet belőle egy 20 cm-es anakonda (akció helyzetben).

2011. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az hogy a fiúknak feláll-e a zuhany alatt arra nem tudok válaszolni, a barátomnak fel szokott, még a kádban is, de persze akkor ott vagyok vele, így az nem is számít.
2011. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, hidd el felszokott fürdés közben. Eleve szabadon van és a meleg víz csak egy plusz neki! De mindegy, ezt hagyjuk.

Na azért ceruzás kísérleteket nem akarok tenni, annyira azért nem fontos dolog, csak elgondolkodtató ez az átlag kérdés. Amugy szemre elég jól megtudom állapítani bármiről hogy hány centi :D

2011. márc. 29. 13:49
 8/16 anonim ***** válasza:
20
2011. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hibajavító válasza:
30%
merev falloszok közti zuhanyzáskor neked is merevedésed van .... ne a méretekkel törődj, hanem nézz utána a rejtett homosexualitásnak!
2011. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó menjen vissza az oviba, mert kezdődik a csendespihenő...

Biológia korrepetálás sem ártana neki.

2011. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!