Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik a szexuális perverzióid?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szexuális perverzióid?

Figyelt kérdés
Itt bátran elmondhatod, korral, nemmel. Illetve, hogy csak titokban gondolsz rá, netán ki is éled.
2011. márc. 28. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szeretem ha szőrös...mert...mert...nem fázok télen!
2011. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Szovjet katonasági sapkában meztelenül egy 9 éves terhes kislánnyal análisan közösülni, latexruhában amiből kilátszik a felsőtestem egy része. Eközben egy majom aki a cseh himnuszt énekli, vörös forró viaszt csepegtet a csupasz részemre, ekkor bejön egy zebra aki be van kenve teljesen bélsárral, és bevágja a lompost nekem. Majd 10 perc után egyszerre élvezünk el. Még a majom is.
2011. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Hát, így névtelenül elárulom: Az én titkolt perverzióm az, hogy a nők nekem természetesen tetszenek! Számomra a nő az, akinek van pocija, feneke, combja, csípője, melle, és egyáltalán, vannak gömbölyű részek rajta.


Ja, és a legnagyobb perverzióm: nem tetszik a csupaszra borotvált kislány-punci. A rendes, természetes kiadást szeretem.

2011. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Vadmeggy ***** válasza:
KOMMENTHUSZÁRRA VELED!!!
2011. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

megcsonkított ufó kinézetű kirakati bábúk.

elég perverz?

2011. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig is szívesen megnéztem volna két fiút szex közben. Mint ahogyan a fiúkat is vonzzák az egymással játszó lányok, úgy engem is fordított esetben. Csak valamiért ezt sokkal többen elítélik. 21/l
2011. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Csak hogy normális válasz is legyen: az SM. Gyakorlom is rendszeresen a párommal :) 22/N
2011. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előttihez csatlakozva, lehet hogy beteg dolog, de én is megnéznék 2 pasit együtt.

Egyébként meg szeretem ha a párom irányít az ágyban és azt "kell" csinálnom amit ő akar. A kikötözősdi is izgatja a fantáziámat...

2011. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
Ha a kutya is beszáll.
2011. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Imádom az ápolt női lábakat:D

Csak az a baj, h kevés van belőle, sok csaj nem foglalkozik vele:S

2011. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!