Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én hetero pasi vagyok, a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hetero pasi vagyok, a nők érdekelnek. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon a melegekkel és a biszexekkel kapcsolatos kérdések a legnépszerübbek. Szomorú vagyok, hogy ilyen világban élünk. Remélem egyszer megoldódik ez a kérdés és végre megint nem lesz ciki ha egy férfi a nőket szereti. Neked mi a véleményed?
2011. márc. 28. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Az, hogy a kommunizmusból a másik végletbe, a liberalizmusba csöppentünk.
2011. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
71%
Hát a mai világban azt kell hogy mondjam, hogy ez sajnos ciki... :/ De nem nem tehetünk más vállalnunk kell hogy mi, másoktól eltérően, az ellenkező nemhez vonzódunk...
2011. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
semmi.
2011. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Tótalaki Ottó ***** válasza:
A normális világ az a Mátrixon kívül folyik és általában képesek kezelni az emberek önmagukat, kapcsolataikat. Ide névtelenül a nem normális kérdésekkel jönnek. Ne csodálkozz, ha itt sok ilyen van.
2011. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Valami perverziód csak van?!!!
2011. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ultra gáz. Én is full heteró vagyok és lenéznek. :(
2011. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Persze, mert mindeki bejár anyázni, de normális válasz kb 20ból ha egy akad.

Ez nem népszerűségi verseny, hanem egy problémamegoldó oldal.


Miért lenne ciki, hogy a nőket szereted? Senkit nem ciki szeretni, az ember nem tehet a szexualitásáról.

2011. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
És ezt így felválallod?:O:D
2011. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Gyanús is vagy rendesen!!
2011. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

pff LOL csak most második nekifutásra értettem meg a kérdést, elsőre félreértelmeztem:D

Tehát a semmin kívül még az a véleményem róla, h én is a nőket szeretem, és ezért tudom, h maradi, régimódi, lemaradt vagyok......ha csak legalább biszex lehetnék, vagy metroszexuális....áh

2011. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!