Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem jutok el a csúcsra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jutok el a csúcsra?

Figyelt kérdés
a barátommal már 5ször lefeküdtünk, de még egyszer se volt orgazmusom. Mi lehet a baj ? Ö azt mondja már többször elment, de én nem vettem észre...honnan tudom ha mégis ?
2011. márc. 28. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panda Péter ***** válasza:

gondolom ő az első partnered (szexuálisan). ebből az is következik, hogy valószínűleg még tapasztalatlan vagy, illetve szerintem egy kicsit rá is görcsölsz erre az orgazmus dologra. amit tanácsolhatok:

1, lazulj el, és ne görcsölj rá a témára

2, kommunikálj a barátoddal, hogy hogy csinálja, neked hogy jó, akár rá is vezetheted ha nagyon nem tudja

3, csak szimplán érezzétek jól magatokat, és azért csináljátok mert nektek jó.

2011. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen így van ö az elsö. : ) amugy meglepö módon inkább öt zavarja..

Oké köszi . : )

2011. márc. 28. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:

izgasd közben a csiklódat magadnak, vagy ha nem okoz neki gondot, akkor ő izgassa. bár elég nehéz koncentrálni két helyre, hogy ő is élvezze, meg (dugjon.)bocsi:D meg még téged is izgasson a kezével.

amúgy hogy honnan tudod hogy elélvez??? hát hogy a gumiban van az ondója, amit jobb esetben használtok.. meg én a párom arcán, mozdulatain mindig látom, hogy mikor lesz.

2OL

2011. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugtass meg, te ugye lány vagy?
2011. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nők nem ajándékba kapják az orgazmust, nekünk az tanulni kell. Tapasztald ki, akár egyedül, (vagy a pároddal) hogy neked mi jó, melyik testrészed hogyan reagál, mikor mit érzel. Aztán már párosban is működni fog, de fontos, hogy szex közben ne az járjon a fejedben, hogy most aztán mi lesz, lazulj el, élvezd a szexet.
2011. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

mivel most szeretkeztél először, még nem érzed magad elég profinak. gyakorolj :P

neked is meg a párodnak is jó lesz :P

az orgazmus elérése érdekében szex közben nyugodtan izgathatod a csiklódat.semmi rossz nincsen benne.én is ezt csinálom és nekem segít :D sokkal hamarabb megyek el :D

csak annyit mondok h mindent bele :P

2011. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ötször lefeküdtetek?

Csepp a tengerben, drága... Ne várj sokat öt alkalomtól, az nagyon kevés.

Próbálgassátok sokszor, különféle pózokban, és majd kiderül, melyik a legjobb. Gyakorolni!

Egyébként ujjazni szokott? Elélvezel úgy? Az is lehet egy plusz. :)

Ja és ha elélvez a barátod, talán nyög és hangokat ad ki, meg gyorsabban mozog. :) Nem hiszem, hogy félig alszik közben. :D

2011. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hmm.. : ) köszi a válaszokat ! Majd kipróbálom a legközelebbi alkalommal.
2011. márc. 29. 22:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!