Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Változott valami bennetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott valami bennetek, miután megtörtént az első csók/petting/szex?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy valaki nagyon rágörcsöl ezekre, úgy hiszi, nem elég jó ezekhez, vagy csalódást fog okozni tapasztalatlanságával, aztán megtörténik és rájön, hogy tényleg ezen izgult, nem kellett semmi nagy tudás az egészhez.


Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok, 20 éves létemre már, és konkrétan nem konkrétan a korom miatt érzem gáznak, hanem attól parázom, hogy ha odakerülök valakivel, már azért lesz valamifajta elvárása, vagy várakozása, hogy egy 20+ éves fiú, azért nyilván tud már nyújtani valamit, hiszen egyértelműen van tapasztalata.


Ami meg aztán még inkább tetőzi a félelmeimet, hogy amúgy nagyon könnyen haverkodom lányokkal, és elsőre sem személyiségileg, sem külsőre nem gondolnak akármelyik téren is szűznek, ezért nagyon bizalmasan kezelem ezt az infot, főleg mert mikor esetleg, nagyon-nagyon ritkán ez kiderül rólam, a totális világösszeomlást élik át az illetők, hogy "Úristen, te még semmit sem csináltál?" Na ezzel aztán végképp maximalizálják a stresszt, úgyhogy inkább nagyon elkerülöm ezt az egész témát.


2011. márc. 28. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj emiatt, majd ha odáig jutsz egy lánnyal, hogy bizalmas kapcsolat alakul ki köztetek akkor neki mondd el hogy ez van, de rajta kívül meg senki másra nem tartozik. Ha tényleg szerelmes lesz beléd örülni fog, hogy nem a sokadik lány az életedben hanem ő az első és nem elvárásokkal fog indítani hanem elnéző lesz ha esetleg egy kicsit ügyetlen vagy. :) De ne félj, hamar bele fogsz jönni a dolgokba, egyszerűen ráérzel. Úgyhogy ne görcsölj ezen, ismerkedj, haverkodj és majd ha összejön valakivel ne parázz csak hallgass az ösztönökre, meg persze a lányra
2011. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi változott volna?

ezt is tudom miylen érzés...ennyi:)

amúgy ha ez vigasztal,20 éves pasim van,aki szintén stresszelt meg szégyellte h szűz,nekem is alig merte elmondani,én meg majd kiugrottam a bőrömből,hogy még érintetlen...

cumizni sem cumizták,ennek is örültem,mert én lehettem mindenben az első:)

úgyhogy amelyik lány ezt nem értékeli,azt hagyd a fenébe,hadd menjen...

hidd el van még néhány normális csaj,csak ritka,de kívánom hogy találj egyet!

L/25

2011. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja kihagytam h anno én 19 évesen vesztettem el a szüzességemet,nem vagy elkésve!!!:) utolsó voltam
2011. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

bennem annyi változott hgy ;beavatott;-nak éreztem magam.Szerintem egyeltalán nem kell izgulnod A barátom 22 volt amikor először csináltuk ,de én jobban izgultam h. én velem csinálja először,nehogy rossz élménye legyen...és hidd el csodálatos volt miközben mindketten felengedtünk:)sok szerencsét

BU.

2011. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bennem annyi valtozott, hogy utana egyfolytaban szexelni akartam, szerencsere a baratnöm is:D
2011. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 23 évesen vesztettem el a szüzességem, és nagyon örülök, hogy akkor és ott és azzal történt akivel történt. AKik hencegnek, azokkal meg nem kell foglalkozni, hiszen a fele még nem szexelt, csak mondja. A lány aki szeret, végtelenül türelmes lesz és hidd el mindenbe bevezet amibe be kell. Sőt örülni fog, hogy ő neked az első. Aki nem így áll hozzá, azzal nem is érdemes szeretkezned.
2011. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!