Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Problémám a következő. 25 éves vagyok, egy 3 éves kisfiú édesanyja. A mostanival együtt ez a 3. komoly kapcsolatom. Eleinte van kedvem a szexhez, mármint egy pár hónapig, utána jönnek nálam a kifogások. Ha van is kedvem akkor sem úgy viselkedek, mint más normális, ha pl. sikerül elmennem egyből meg is unom az egészet. Ha pedig a kifogások jönnek az már nagyon rossz.Onnantól teher számomra a szex. Borzalmasan zavar, mert már a 3. kapcsolatom és mindig ugyanaz a nóta. Mit csináljak hogy legyen kedvem, mint mindenkinek??? Hisz tudom, hogy ennek működnie kellene. Ja, és nem történt velem semmi rossz élmény, ami kiválthatta!!!!!
2011. márc. 28. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sok tanácsot nem tudok adni, de én is így vagyok, mint te. Én arra a következtetésre jutottam, hogy lusta és önző vagyok :P meg hangulatfüggő, h mikor hogy akarom. főleg az önző a jó kifejezés rám-ki tudja, talán nálad is így van?!-meg a páromba se vagyok szerelmes...
2011. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Pedig ez nem oknélküli,valami oka van.Ami nem mindig lelki eredetű...De miután írtad hogy,van orgazmusod(sikerül elmenni)akkor valószinű nem vagy se frigid se aszexuális.
2011. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert nem tudod elolvasni, hogy ez nem a szex témakör.
2011. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem szex témakör, de nem akartam hogy tizenéves taknyok írjanak válaszokat, és abból a szempontból igenis ide tartozik, hogy erre rámehet egy kapcsolat. Mivel gyerekem van nyilván mint család élünk együtt. Úgyhogy ne okoskodj! Nagyon kivagyok mert nem szeretnék x évente új családot alapítani, sem megcsalt feleség lenni!!!


Ha szerelmes vagyok is ugyanez a helyzet.

2011. márc. 29. 00:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Nekem attól lett annyi a libidómnak...
2011. márc. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem szedek gyógyszert, többször próbáltam, de nagyon összezavart, így inkább hagyom...
2011. márc. 29. 00:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok is ugyanez a helyzet. Miért most talán nem vagy az?
2011. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
első válaszolónak van igaza sztem, amugy en is ebben a cipoben jarok, folyton nyaggat a parom h mikor? mikor?? de azt "hiszem h nem szeretem ot" es ez a baj oka....
2011. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem az.Ahogy ir abbol is látszik hogy nem szerelmes. ès látom mert én sem vagyok. Nekem is a 3. kapcsolatom amiben élek,az elözö 2-nek nem a szex miatt lett vége. De most én is naon szenvedek néha.Nálam az egyetlen megoldás a pozitiv gondolkodás és teljes relax.Csakis igy lehet,muszálj vagyok összeszedni magam hiszen tudom hogy a páromnak a minimum minden 3. napi "elixir"-je a szex.Ha nincs csak én B@szok rá mert másnap olyan pofát vág mint akinek dinnyeföld nem jutott,de ha van akkor oszt madarat lehet vele fogatni,és meg is érdemli mert mindent megad nekünk,egy asszonynak meg igeni kötelessége kielégíteni az emberét,hozzá tartozik egy kiegyensulyozott kapcsolathoz.Ugyhogy szedd össze magad,és nézd a jó oldalát,amugy olyanis van (legalábbis nálam),hogy evés közben jön meg az étvágy,szóval a végére nem is bánom. Ugyhogy ne dacolj,lendülj neki aztán majd lesz valahogy,de ne keress kifigásokat...:-)
2011. márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó attól hogy te lealacsonyítottad magad egy férfi szexuáliseszközéve a kérdezőt nem kell erre buzdítani,tegye szét a lábát minden feleség barátnő vezényszóra,hogy a pasi bodog legyen,neked se volt még orgazmusdod gondolom,és a megad mindentből nem kérnék,ha azért vezényszóra kéne kielégítenem a ház urát,én megteremtettem magamnak ami kell,és a párommal nem kötelességből szeretkezek,talán ezért is élvezem az együttlétet,és nem a foghúzás jut eszembe róla.
2011. márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!