Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szexuális álmotok van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális álmotok van? Milyen típusú emberrel szeretnétek összejönni?

Figyelt kérdés
Pl: valaki szeretne egyszer egy katonával "közelebbről megismerkedni", vagy egy nővérkével, vagy egy iskoláslánnyal :D ilyesmikre gondolok.
2011. márc. 29. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy szexi építőmunkással szívesen csinálnám egyszer,vagy valamilyen fizikai dolgozóval. (bár amelyik úgy még jobban is néz ki valamennyire,azt meg úgy vettem észre,hogy egy ta.pló sajnos sokszor tapasztaltam ilyet:s )Az elképzelésem szerint legyen ne túl izmos de legyen rajta izom. 175 cm-ig max.
2011. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 darab nagyfaszú nővel
2011. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pár katonát elfogyasztanék most szívesen uzsonnára.

Nővérkét nem szeretnék, mert az azt jelentené, hogy romlottak voltak a katonák...

2011. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt hiszem nekem is "katonafétisem" van :D


Sőt, egy speciális típus, de azt nem merném leírni, mert nagyon furdal miatta a lelkiismeret.


18/L

2011. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt a körletben, a négyes cellában van egy foszer, aki nem csak álmodott iskoláslányokról. Nálunk ő a lány. Most már álmodni sem mer tinilányokról.
2011. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel barátnőimmel (nem sok volt, de éves kapcsolatok) sokmindnt kipróbáltunk, megtettünk, nekem az álmom leginkább többes, csoportos, párcserés szex lenne, de az iskolás lányok is bejönnének, persze érettebbek, mert a csupasz punciért sem vagyok oda, legyen kis csík, vagy fazon legalább a tetején...

Balaton soundon Zamárdiban mesélték, hogy ott dugtak többen is a sátrak között, Balcsiparton, de mikor én voltma másnap, csak egy csaj szopta a pasiját a parton ráhajolva. Na, kipróbálnám ezt is, tömegben egy csajjal, hogy mászkálnak, néznek...

Balcsiban exemmel is, meg egyik barátnőmmel is dugtunk már többször, néha befejezésig, néha csak kicsit, mert nagyon néztek, és akkor kicsit szétváltunk, majd megint össze.

De ruhástól is fürcsiztem 2x a barátnőmmel, akkor is levettük a gatyót a vízben, és összeakadtunk pár percre.

Ja, meg óriás csúszdán is nyaltam egy lányt, mikor nem jöttek fel, a cső elején, meg lefelé csúszva a kétharmadánál váltunk szét, nehogy jöjjön valaki, ezt is megismételném.

2011. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,csak gratulálni tudok. Beteg vagy szerintem.
2011. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem anyuka fétisem van,30as nőkkel jönnék össze,persze a kölcsönös szimpátia után:)
2011. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!