Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom számba akar élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom számba akar élvezni de félek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Barátommal 3hónapja vagyunk együtt.Ő 21 én 17.Persze már egyre sűrűbben megy rá a sex témára.(Ami érthető) Szűz vagyok még,és beszélgettük,hogy ő mit vár el egy lánytól...mondta,hogy nagyon szereti ha egy lány szájába élvezhet...kicsit elhúztam a számat és így tett,hogy "de nem fontos lenyelni"...most ezt h gondolta?:D ha a számba élvez rohanjak kii a wcre és köpjem ki?:D:D elég gáz lenne...jaa és 1-2 jó szopási technikát is írhatnátok:$ fiúk mit szerettek?
2011. márc. 29. 17:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

2 valasztas van

1 megengeded h megtegye

2 nem negeded ez tolled fugg ha oromot akarsz szerezni akkor igen ha meg nem akkor nem de ez nem lessz egy jo pont nala ( persze attol fugg h hany evesek vagytok) szoval korotok?

2011. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Zsepibe szokás ilyenkor, ha nem bírod a dolgot.
2011. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ő 21éves én 17...de ezt leírtam az elején..:)
2011. márc. 29. 18:00
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
ja boccs:D na az a lenyeg h szerintem meg teheted neki nem fog rosszul esni neked hidd el nem hanyod ossze magad vagy ijesmi!
2011. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Ne tedd meg. Ha nem képes normálisan szeretkezni,akkor nem szeret. Csak ma divat az orált szexkultúrának tartani. Az ilyen fiú nem a párjával törődik,csak saját magával és túlfűtött szexuálisan.

27/F

2011. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%
utolso te buza vagy??? mert ugy nez ki?! a parkapcsolatba beletartozik az is h oromet szerzunk egymasnak de ez nem fontos mondom h akarod ted meg h a nem akarod akkor ne tedd te dontesz
2011. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
83%

Minden rajtad múlik, ha nem akarod akkor nem engeded. Ha szeret akkor nem fogja erőltetni. Ha meg nem ért meg akkor már most szakíts vele, mert akkor nem érdekled igazán.

De szerintem, ha ilyen kérdést felteszel akkor még éretlen vagy és nem biztos, hogy sürgetni kellene a sexet.

28/L

2011. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%
18:01 27/F ez egy batáris baromság. Valószínüleg kényelmesebb és élvezetesebb, ha nem kell kivenni aztán szanaszét lőni vagy gyorsan zsepiért kutakodni, hanem sokkal egyszerűbb "beletermelni" a cuccost. Ha szereted a srácot akkor simán bevállalhatod nem elsz tőle semmi bajod. Mellesleg a spermában sok a fehérje, erősíti a körmöt és a hajat
2011. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%

"Ne tedd meg. Ha nem képes normálisan szeretkezni,akkor nem szeret. Csak ma divat az orált szexkultúrának tartani. Az ilyen fiú nem a párjával törődik,csak saját magával és túlfűtött szexuálisan.

27/F"


Apám, neked sincs csajod, vagy ha van akkor tuti papucs vagy.

Még hogy ez nem rendes szeretkezés.

A szex arról szól hogy figyelünk a másikra, nem pedig arról hogy a lány vágyait figyeli a fiu , viszont a fiu semmit se várhat el cserébe.

2011. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó így, hogy megbeszélitek. Így tisztázzátok, mi jó neked, mi neki és mi az ami mindkettőtöknek. Ha majd sor kerül rá, szép sorjában, nem elsietve kipróbáljátok. Ami nem jó, azt kihagyjátok. Sok sikert.
2011. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!