Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az első szex után mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szex után mennyi idővel mentél el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:41
 1/9 harcosangyal ***** válasza:

Én 2-3 hónap után mentem el mert a gumit antibébitabira váltottuk. De ismerek nem egy olyat aki még sose volt pedig már mióta él szexuális életet...

Akármi legyen is saját érdeked (is), hogy elmenj.

2011. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja egyszer jártam egy nögyogyász növel. általában a szex elött mentem el hozzá és a szex alatt is vele voltam de megtörtént egyszer, hogy utána érkeztem. Mármint amikor ö volt túl a szexen és még pihegett. Erre kifordultam a lakásából és nem mentem se elötte se utána a nögyogyihoz.
2011. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónappal, de előtte is kellett hozzá járnom (petefészekciszta).
2011. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 évvel később, mert terhességre gyanakodtam. Viszont ha rendszeres nemi életet élsz, kötelező évente járni méhnyakrák szűrésre, akkor is, ha nincs panaszod!
2011. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Kötelező? :) És ki kötelez? Mondjuk nem vagyok rá büszke, de 25 éves vagyok, évek óta élek szexuális életet, és még életemben nem voltam nőgyógyásznál. Más jellegű szűrésekre és orvosi ellenőrzésekre sem járok, nem értem miért lenne ez fontosabb a többinél.
2011. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát kedves 25 éves kolléganő, ezt igen rosszul teszed és rosszul gondolod. Aktív szexuális életet élő nőkben megváltozik a hüvelyflóra és ez fokozott nőgyógyászati ellenőrzést, szűrést követel. A méhnyakrák meg alattomos betegség, ha tünetei vannak, az már a végstádium. Ezért van az évekénti szűrés felnőtt nőknél. Végülis rosszul fogalmaztam, ebben igazad van, nem KÖTELEZŐ, mert a saját tested, saját életed, de magad alatt vágod a fát, ezt nem árt ha tudod.


25 N

2011. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem probléma, vállalom a következményeket. De őszintén szólva soha mégcsak nem is hallottam senkitől, hogy találtak volna valamit a szűréseken, szóval azért nem olyan gyakori ez a dolog...
2011. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért annyira ritka se.. Évente 1000 nő hal meg Magyarországon méhnyakrákban, pedig 100%-ig gyógyítható, ha időben felfedezik (5 perces vizsgálat..). Nagyon rá fogsz fázni erre a hozzáállásra, de ne legyen igazam.
2011. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De őszintén szólva soha mégcsak nem is hallottam senkitől, hogy találtak volna valamit a szűréseken, szóval azért nem olyan gyakori ez a dolog..."


Az egyik leggyakoribb rákfajta Mo-n a nők körében (ha nem a leggyakoribb...).

Egyszer beszéltem egy férfivel. A felesége méhnyakrákos lett, mert úgy gondola, neki nem kell szűrésre járni, neki úgy sem lesz baja.

Éppen tolókocsit ment el felíratni, mert a nő már fel sem tud kelni.

A bele és a veséje is ki van vezetve a hasfalára, túl van jó pár műtéten és kemoterápián. Gyakorlatilag nem tudja magát ellátni.

Nehogy egyszer te is megszívd.


Kérdező: Kb. egy évvel utána.

2011. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!