Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lánnyal csinálom, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lánnyal csinálom, akkor megcsalás?

Figyelt kérdés
1,5 éve van barátom,de főleg az utóbbi időben nagyon izgat hogy milyen lenne egy lánnyal,legalább csókolózni. Tegyük fel,hogy kipróbálom,tetszik,egy jó élmény marad és ennyi...de ez megcsalásnak számítana?
2011. márc. 29. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de korántsem venném olyan rossz néven, mintha fiúval csinálnád. Persze nem tartom gusztusos dolognak amúgy, éppen ezért sajnálnálak...
2011. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

IGEN

A biszexualitás nem mentség a félrelépésre...

2011. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hm..értem.
2011. márc. 29. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

"főleg az utóbbi időben nagyon izgat"


Ismét egy divatleszbi, provizórikus-jelleggel.

2011. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
csókolózz egy lánnyal a barátod előtt, még ő is élvezné :DDDD
2011. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Ja divatleszbi. Van ilyen elég sok mostanában...és persze, hogy megcsalás. Képzeld el, ha a barátodat elkapnák hátulról...megcsalás lenne?
2011. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gimis osztálytársamnak volt barátja, de mellette az énektanárnővel (!!!) volt folyamatosan, meg egyéb barátnői is voltak, mert szerinte, meg a barátja szerint az nem megcsalás.

Én ezt mélységesen elítélem. Attól, hogy veled egynemű, még megcsalás!


Velem játszaná el valaki, ugyanúgy szakítanék vele, mintha férfival csinálta volna

2011. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Hát, figyelj, én azt mondom, h gondold végig, h tényleg izgat-e annyira, és h megértő-e a barátod?

Beszéld meg vele, eleinte csak súrold a témát, akkor már tudod, h merre indulj el, vagy érzed, h miként viszonyul a témához...esetleg vedd számításba, h pl egy édes hármas keretében oldjátok meg a kérdést...az neked megfelelne? stb.


Egy biztos, ne utólag tudja meg a dolgot, mert annak nem lesz jó vége sztem...

22F

2011. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csinald elotte es akkor nem tartja megcsalasnak ! hidd el:))
2011. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Még egy b*zi k*rva. Persze, hogy megcsalás!
2011. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!