Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetek ettől terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés
a hétvégén a barátommal lefeküdtünk. a sex közepén hirtelen lelankadt a farka, és lekellett vennie a gumit, hogy ismét felálljon ( kézzel segített rá ). mivel csak az az egy gumi volt, mondtam neki, hogy ügyesen vegye le. miután levette és ismét állt a farka, utána újra elkezdtük és a végére jó volt meg minden. elmentem és ő is. csak az a para, hogy ha hozzá a gumi külsőrészéhez a farka vagy valami akkor terhes lehetek ? és esetleg ha netán mégis:S akkor mennyi idő után vehetek észre magamon rosszul léteket ? és milyen rosszul létek jöhetnek szóba ?
2011. márc. 29. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem lesz ebből terhesség. Még ha az ovuláció körül voltatok együtt, sztem akkor is nagyon kicsi az esélye
2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ovuláció ? ezt mit jelent :$?
2011. márc. 29. 19:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés-.-" A legtermékenyebb napjaid... Nem értem, hogy az a lány, aki még az ilyen dolgokkal sincs tisztában, az miért akar szexelni...
2011. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmm joo. épp most nem ezt szerettem volna megtudni. de ezekszerint akkor kevés az esélye, hogy terhes lennék ettől ?
2011. márc. 29. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom...szerintem nem túl nagy, de ott van azért az esély.. Tényleg nem tudom, még nem voltam ilyen helyzetben. De én fóbiás lennék az ilyen eseteknél, ezért már az első együttlét óta tabit szedek...De a helyedben én biztos bevennék egy 72 órás gyógyszert, de mondom, ez én vagyok...
2011. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát ez a dolog szombaton történt. érne valamit ez a 72 órás tabi még?
2011. márc. 29. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Számold ki! Szerintem már nem nagyon ... Úgyhogy mostmár csak annyi a lényeg, hogy ne stresszelj rajta nagyon, és valószínűleg meg fog jönni..De máskor legyen nálatok mindig elég óvszer :)
2011. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát nagyon parázok pedig :/... és nem tudod véletlen, hogyha netán mégse jönne meg:s akkor milyen rosszul létekkel lenne ez az egész:s?
2011. márc. 29. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
azért picit illene ám megismerni a saját tested működését egy pici utánaolvasás útján, és nem jajveszékelni minden miatt. (első)
2011. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi gond. De máskor inkább legyen több óvszer otthon :P
2011. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!