Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fájt szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájt szex közben?

Figyelt kérdés
A menstruációm utolsó napján szeretkeztünk a párommal. Már egyáltalán nem is vérzett szinte, maximum 5 csepp volt aznap. Mikor betette nagyon fájt, szinte égetett ott belül, pedig rendszeresen élünk nemi életet és előtte ilyen problémák nem voltak. Ez mitől lehet? Volt már valakivel ilyen?
2011. márc. 29. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem nem volt még ilyen. Ha megvan nekem akkor is együtt vagyok a barátommal és egyáltalán nem fáj.

Azóta voltatok együtt? És akkor is fájt?

2011. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azóta még nem voltunk együtt, mert dolgozik és kint van külföldön. Majd hétvégén, de már előre félek :S
2011. márc. 29. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Q párod Conan a barbár
2011. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
xD nem éppen, de te biztos jobban tudod......
2011. márc. 29. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ne félj előre,nem lesz semmi gond. Ha mégis akkor menj el a nőgyógyászhoz lehet valami felfázás lesz vagy ilyesmi. De próbáld meg, hogy nem gondolsz arra, hogy fájni fog.
2011. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Periodikusan visszatérő felfázásom meg gyulladásom szokott lenni, de akkor nincsen ilyen probléma. Nem hiszem, hogy az lenne. De remélem a legjobbakat.....
2011. márc. 29. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem szokott ilyen lenni, közvetlen azután h belémcuccolt és ha utána akarnánk szexelni még az neeeeeeem...mert rohadtul éget meg fáj.

szerintem a hülyeflóráddal lehet valami, meggyengült menstruáció közben, netán a tampon miatt stb. Szerintem nem lesz semmi baj legközelebb.

2011. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a nyugtató válaszokat :)
2011. márc. 30. 14:24




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!