Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor ujjazom magam, olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ujjazom magam, olyan mintha pisilni kellene. Pisilési ingerem van. Mitől? Mert eddig még nem volt hüvelyi orgazmusom, csak orálisan. Ez az lenne?

Figyelt kérdés
2008. febr. 8. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az. Ez a G-pontod. Ha azt ingerled, az jár ilyen érzéssel.
2008. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ettől el tudok menni?
2008. febr. 8. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Nekem még úgy soha nem sikerült, hogy kifejezetten ezt a pontot ingereltem. Viszont köze van hozzá, az biztos.
2008. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ugy tudom akkor tudsz a legkönnyebben elmenn ha azt a pontot megtalálod.
2008. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
én attól is elmegyek ha bugyin keresztül ingerlem a g pontot (eddig nemtudtam h az az, de nekem is pisilési ingerem van közbe, ugyhogy az lehet...)
2008. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a g pont a hüvelyen belül van, azt nem tudod bugyin keresztül ingerelni.
2008. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Valószínű, hogy ejakulációs orgazmus közeleg, ami hasonlít a pisilési ingerhez.Sőt még átlátszó folyadék is lövell a húgycsőből. Google-n keress rá, még vidiót is találsz!

Jó szórakozást!

2008. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezony ne hagyjad annyiban a dolgot az a pont egészen új dimenziókba teszi az orgazmust. és ne tartsd vissza a pisilési ingeredet hanem adj a puncidnak kőkeményen és próbáld meg kifejleszteni a ejakulációs készséget, sok pasi megőrül az ilyen csajokért(köztük én is) ja és ha nem megy kézzel szerezz be egy g pont vibrátort és azzal próbáld mert ezt nem szabad abbahagyni! ;)
2008. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A G-pont izgatására a nők először gyakran csak vizelési ingert éreznek, majd ez csap át gyönyör érzésébe, a mirigy megduzzad, és ebben az esetben az orgazmust a mirigy által kilövellt váladék is kíséri, ami nem a hüvelybe, hanem a húgycsőbe ürül.
2010. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!