Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez hogy van? Miért nem érzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy van? Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Még nem voltam sokszor férfival - szóval nagyon tág nem lehetek -, ráadásul legutóbbi partnerem eléggé élvezte a dolgokat, pedig nem volt nagy hímtagja. Én meg szinte azt sem éreztem, hogy benn van.:-S (De gondolom, ha kölcsönös méretproblémák lettek volna, azt ő is érezte volna.)

Habár első szexuális élményem egy elég nagy megrázkódtatás volt, nagyon fájt, nem is volt következő alkalom az illetővel.. Szóval lehet, hogy lelki eredetűen nem érzek túl sokat az aktusból? Ilyenkor mit lehet tenni?


2011. márc. 30. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nálam is így van,pedig én is úgymond szűk vagyok.

És a páromnak is elég nagy szerszáma van..:)

De ha a csiklómat izgatja a párom,azt nagyon tudom élvezni,és mindig van úgy orgazmusom.

Nagyon kevés nő tud hüvelyi orgazmust elérni,biztos ez az oka annak is hogy nem érzel semmit,mert te sem vagy rá hajlamos..

Megkérdezhetem hogy hány éves vagy??

2011. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Eleinte nálam is volt ilyen.

Próbáljatok ki más pózokat.

Érdesített óvszer is segíthet.

Előttem szólónak tökéletesen igaza van, ha a fiú vagy te a kezével rásegít nagyon jó tud lenni!

2011. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

20 éves vagyok. De azt nem értem, hogy azt attól még éreznem kéne, hogy mozog bennem, nem? Sőt, néha van, hogy utána még fáj is (tehát érzem az igénybevételt), akkor közben miért nem?:-(

Eddig a változatos pózok sem okoztak túl nagy élményeket.. de a csiklóizgatást azért én is kedvelem.:-)

2011. márc. 31. 00:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt még kipróbálhatod, hogy kézzel, szájjal, bármivel izgatod a párod szerszámát egészen addig amíg nem ítéled elég keménynek és közvetlenül utána hatoljatok be.


A pózok váltogatásánál érdemes a behatolás szögén is változtatni, az is segíthet.

2011. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kezd el edzeni a hüvely izmait, kegel gyakorlatok a neve.

Aktus közben szorítsd össze a hüvely izmait. Nem egyszerű huzamosabb ideig megtartani, de úgy is jó hogy egyszer megszorítod egyszer elengeded, mind a ketten élvezni fogjátok.

2011. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet...Nálunk az van, hogy a barátomnak nincs tapasztalata, meg nem is jó vele a szex. De majd alakul nálatok is. Szerintem nem vagy eléggé felizgulva.
2011. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha túl síkos vagy az is tompítja az érzetet. Próbáljátok úgy, hogy már éppen nem fájdalmas, de még nem is tocsogsz a lében. Azonkívűl olyan pózban is kipróbálhatod mint hasonfekvés, úgy hogy a pénisze a hasfalad felé irányuljon. Egyéb pózoknál meg te is mozgathatod oldalra a csípődet. Nemkülönben a srác.
2011. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos tanácsot!

Na egyébként még ez jellemző, hogy mire odajutunk, én már tocsogok.. de azt furcsállom, hogy ő meg baromira élvezi, neki hogy-hogy így is jó?

2011. márc. 31. 10:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nagyon benedvesedsz nyugodtan töröld le magad, aztán folytathatod a mókát. Lehet, hogy így egy picit jobban érzed majd.
2011. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg azt is megpróbálhatod, hogy te "támadd" le a barátodat, így te irányítasz, és meg tudod előzni a tocsogást.
2011. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!