Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Nektek mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nektek mikor kezdődik a merevedésetek, ha a barátnőtökkel vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy már akkor mikor meglátjátok, egy szájrapuszitól, egy intenzív csóktól, előjáték közben? A barátom 22 évesen vesztette el velem a szüzességét, míg nem volt szex, már akkor is felállt neki, ha meglátott vagy ha hozzá értem, most már van olyan, hogy csóknál sem...de ha hátulról megcsókolom a nyakát, vagy lehajolok előtte, ráülök, ilyesmi, akkor is..sőt néha csóknál is.

Mit gondoltok? Hogy van ez?


2011. márc. 31. 01:02
 1/10 anonim válasza:
100%
Csóktól vagy akár öleléstől is. 19f
2011. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És minden egyes alkalommal? Minden öleléstől, csóktól? Szereted? Mióta vagytok együtt? Mit jelent ő neked?
2011. márc. 31. 01:24
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2011. márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom attól indul be, ha a fülét harapdálom. Persze tudok rá hatással lenni más dolgokkal is, de azt hiszem, az elsődleges zóna neki a füle. :)
2011. márc. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb én is így vagyok, mint a barátod, van, hogy beindulok csak úgy, de van, hogy csak ingerlés hatására.

De ha lehajolsz, vagy ilyesmi, az persze, hogy izgató.

2011. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, hogy miután már többször is szexeltetek akkor a csóknál már nem mindig történik rögtön az. mi két két éve járunk és hát nem ugyanolyan mint az elején. Bár ha tovább csókolózunk akkor igen, meg ha kicsit megsimizem ott, vagy csak villantok egy cicit. :D :D :D

De a csók nem minden esetben jelent rögtön szexet, lehet a Te barátod is így van, hogy szimplán szerelemből csókol meg és akkor nem a dugás jár a fejében. Ezzel semmi gáz.

2011. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor amokor elkezdi fogdosni, simogatni a szerszámom. A látványtól még nem lesz.
2011. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátom már attól készen van ha kettesben vagyunk,már 2éve járunk.Néha meglepem h levetkőzök fehérneműre v vmi szexi szetre mielőtt bejön a szobába,odasimulok hozzá és érzem h áll mint a cövek.De tréningruhában is simán,ha megpuszilom h hozzáérek már áll.Szerintem EZ a normális.
2011. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekm általába csók közbe már áll a cerka :D!!
2011. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én néha, ha a perverz vágyaimról (S/M) fantáziálok, már attól is áll.
2011. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!