Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » LÁnyok! Valóban igaz az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok! Valóban igaz az, hogy minden pasi szexmámiás?

Figyelt kérdés
Van egy mondás: Szexmániás pasi nincs csak elhanyagolt. Mit gondoltok erről? Mi a túlzás, hol kezdődik a szexmánia?
2011. márc. 31. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nem igaz, saját példámon jöttem rá erre. Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, és 7 hónapja betegség miatt nem tudunk nemi életet élni... nagyon nehéz mindkettőnknek, de mellettem áll, kitart és neki nem csak a szex fontos,biztos példát adott a betegségem arra, hogy tényleg nem a szex miatt kellek neki. 24N
2011. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Engem például nem igazán érdekel. Igaz, még nem próbáltam. 24f
2011. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi szexmániás, hisz mind különbözőek, nem mindegyik igényli napi, heti, havi rendszerességgel.


Hol kezdődik? Nekem ott kezdődne, ha mindennap akarná vagy háromszor, hivatalosan nem tudom.

2011. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy igaz, mint hogy minden nő frigid. Valaki nagyobb libidóval rendelkezik, valaki kisebbel. Szerintem szexmánia az, amikor már az életminőségét rontja vele (pl. szexre költi az összes pénzét, és idejét).
2011. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz. Ha egy férfi 2 hétig nem szexel, akkor csak veled nem szexel. Mással igen.
2011. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fő kérdésre válasz: nagyon nem!

nekem van olyan ismerősöm, 20 éves fiú, aki undorítónak tartja a szexet, és soha nem is akarja csinálni, de házasodni és gyereket szeretne, és úgy gondolta, hogy majd lombikbébi... hát ezen én is lehídaltam, higyjétek el, pedig aztán én is, meg párom is szeretnénk a házasságig várni a szexxel, és nem is igényeljük annyira... (szegénykémnek az exével rengeteg problémát okozott, hogy ő nem akart lefeküdni, mert az a csaj meg akart volna... de én csak örülök végtére, mert így az enyém)

2011. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz. a párommal nagyon kielégítőek az együttléteink, mégse vagyunk együtt minden nap, noha együtt alszunk:D nem hanyagoljuk egymást, heti 3-4 alkalom, néha csak kettő bőven elég:)
2011. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Virtuska válasza:
Én a párommal jóformán minden nap szeretkezem, mégsem tartom szexmániásnak... Nekem csak jól esik, hogy még most is ennyire kíván :)
2011. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a férfiak nem szexmániásak!! csak bennük él az alap ösztön mely a fajuk fenntartására ösztönzi őket. úgymond a vadászösztön :D
2011. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell mindig a férfiakat cseszegetni ezzel. Ha meg visszafogott, akkor pedig az a baj. Különben is, ha egy nő rendesen "karban van tartva", akkor sokkal szexmániásabb, mint egy férfi.
2011. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!