Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit éreztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit éreztek?

Figyelt kérdés

ha a pinátokba élvezünk? Éreztek valamit? (Homók és fickók véleménye nem érdekel.)


20/F


2011. márc. 31. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés mikor bennem megy el a pasi. Ilyenkor szoktam mondani, hogy a legjobbkor nem szabad abbahagyni.
2011. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
ez már szerintem is kiégető , elég volt a főoldalon meglátnom a kérdést, tudtam hogy ez lesz . használd a keresőt , biztos van vagy 100 ilyen kérdés. amúgy meg mi a f*szt érdekel , hogy mit éreznek akkor?:D ezt nem értem
2011. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért tisztelettudóbban is feltehetted volna a kérdést, ez elég gáz így.


A válaszom: semmi különös, jó.

2011. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem, csak hallom a nyögését.
2011. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem, ha bennem megy el.
2011. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én sem mindig érzem, csak ha direkt odafigyelek rá. Egyébként lehet érezni. Hogy is mondjam, enyhe kis nyomás-féle, mintha egy lufiba vizet töltenél és csináltál rá egy pici lyukat és kinyomod belőle. Hogy értsd mire gondolok, próbáld ki a kezeden lufival, vagy nem is tudom :D
2011. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van mikor nem érzem, de ha egy hétig nem tudunk együtt lenni, és felgyűlik annyi "anyag" akkor igenis érzem, és nagyon jó érzés, mint egy miniorgazmus. :D

De azt sem tudod milyen úgyhogy hagyjuk. :P

2011. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!