Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam az elsőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam az elsőt?

Figyelt kérdés
hogyan borotváljam meg ott lent az elsőnél?egészen csupaszra vagy nem...ti hogy csináltátok az elsőt?...18/L
2011. márc. 31. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én 30 éves vagyok,de 17 éves korom óta csupaszra borotválom ott lent magam,és mindig is jobban bejott,meg gusztusosabb is.De persze ez pasitól fugg.Ha csupasz akarsz lenni,akkor borotváld nyugodtan le,jobban is érzed magad,de én az elso pár alkalommal,amikor elkezdett borostásodni,nagyon viszketett,de aztán megszoktam és már nem viszket.
2011. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is csupaszra szoktam,a barátomnak is így tetszik.
2011. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is teljesen leborotváltam első alkalommal. Kicsit viszketett utána, de pár hét után már nem.
2011. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne csinál belöle gondot. Régebben egy barátnöm segitett ( kölcsönös) NEM KELL SEMMI MÁST BELEGONDOLNI!!! Mostanában a barátom segit örömmel.
2011. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én azért nem tudnám elképzelni hogy a párom borotválja az enyémet!:D
2011. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudnám elképzelni hogy a berátom borortváljon le,de egyszer eljátszottam a gondolattal,de aztán mégsem akartam.De hát ezt mindenki maga tudja,az is lehet egy féle petting.Szóval nyugodtan borotváld le magad,sokkal jobb.
2011. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Úgy, mint a másodikat!"
2011. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!