Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra kívánjon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra kívánjon?

Figyelt kérdés
Lassan négy éve vagyunk házasok a férjemmel, 9 éve együtt élünk. Született egy kisfiunk, most már 2 éves, és amióta megszültem alig ért hozzám a párom. Én nagyon kívánom a szexet, de ő nem. Rengetegszer kezdeményeztem az elején, de mindig visszautasított. Most már nem kezdeményezek és jó, ha egy vagy két hónapba 1x együtt vagyunk. Nekem ez nem elég! Mit csinálhatnék? Szeretője biztos, hogy nincs!
2011. márc. 31. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Erotikus játékok, szexy hálóing/fehérnemű. Erotikus masszázs. Közös fürdés. Gyertyafény. sztriptíz. hangulatos zene.

próbáljátok meg a kicsit leadni nagyszülőkhöz, testvérhez, rokonhoz és csak kettesben töltsetek egy éjszakát.mert lehet hogy zavarja őt, hogy ott van a pici.

2011. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélned kéne a pároddal, hogy miért is van ez. Van valami ami zavarja? Valami nem tetszik neki? Vagy csak egyszerűen kimerült?


próbáljatok pózokat, helyszíneket, ruhákat, játékokat...

2011. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá mi az oka. Ha már tudod akkor tudod, mint kell változtatni, addig semmi értelme találgatni és vaktában lövöldözni. Még ha sikerül is rávenned a szexre, attól még a probléma nem oldódik meg.
2011. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!