Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » FIÚK! Most őszintén! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki cica kérdése:

FIÚK! Most őszintén! Mit gondoltok a kis cicis csajokról? Megéri a mellnagyobítás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:25
1 2 3 4
 1/39 Moszuke ***** válasza:
100%

nekem is lapos a párom.. és szeretem.. mily' meglepő o.O

ha műtéten filózol azt jelenti, hogy buta vagy^-^ bocsíí

2011. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem. személy szerint irtózok a műmellű csajoktól. Iszonyatos a tudat, hogy egy műanyagot fogok csak és nem a természetes cicit. Még ha az kicsi is mégis jobb érzés.

22/f

2011. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom azzal, ha egy csajnak kis mellei vannak. Nem az a lényeg, hanem az, hogy az adott lány összességében, h néz ki. És szerintem nem éri meg a mellnagyobbítás, maximum csak akkor, ha jobban érzed utána magad a bőrödben. 18/F
2011. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
ezt a kérdést biztos egy hermafrodita írta, aki azt hiszi magárol h csaj
2011. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 szabi21 válasza:
100%
nekem is lapos csajom van,egyutt vagyok vele 3eve lassan es rohadtul bele vagyok bolondulva.csatlakoznek az elottem szolokhoz....az osszesseg a lenyeg,ereztetni kell a csajjal,h te igy szereted laposan es elobb-utobb megbekel magaval.
2011. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
100%
Szerintem semmiképp nem éri meg! Nekem semmi bajom nincs a kis cicis lányokkal, de a műdidkóktól egyenesen kiakadok.. Ha téged zavar, próbáld meg elfogadni magad úgy, ahogy vagy. Engem ez semmiben nem befolyásolna, és biztos vagyok benne, hogy mások is vannak így ezzel. Ha találsz egy ilyet, biztos könnyebben elfeledteti veled a kételyeid:)
2011. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Ha ki akarsz kerülni a playboy vagy a ckm címlapjára akkor igen.

Egyébként csatlakozom ez előttem szólókhoz: Ha műanyag nőt akartam volna, vettem volna magamnak egyet a szexshopban. (különben is a feneke legyen formás, a többi részletkérdés számomra)

2011. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100x inkább a kicsi, de igazi mell, mint a nagy mű.
2011. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ez érdekes!Akkor mirt van az, hogyha megjelenik egy tejcsárda kivágott dekoltázzsal minden pasieltátja a száját és wááááóóóóóóóó-zik? :-)
2011. márc. 31. 14:49
 10/39 PT-Daniel ***** válasza:
54%
udvariassagbol ;)
2011. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!