Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nem akartam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nem akartam szerető lenni, de?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy együtt dolgozom egy férfival, akivel egyik nap egésznap flörtölgettünk az irodában, és estére már megbeszéltük páran, hogy elmegyünk iszogatni és beültünk egy pub-ba.Kifelé menet, leültünk kinn én az ölébe és mielött megcsókoltam volna, megkérdeztem van e bnője, erre benyögte hogy felesége, én erre megcsókoltam...életemben ilyet még nem tettem.

Az éjjel folyamán már elég spicces állapotban voltam, és háát az éjszaka folyamán a lakásán kötöttem ki. Reggel megkérdezte benne lennék e ebben jó e ez így nekem, hogy scak szex és mivel iagzából nekem nincs senkim elég régóta, jó lenne vkivel időnként, de csak szexuálisan.

Azóta ugye meló közben folyamatosan megjegyzéseket tesz, szexuális dolgokra, és egyik este beültünk vhova csak úgy beszélgetni, ő szerette volna, elkezdett beszélni a házasságáról és ez már 1 hónappal rá volt, hogy nagyon jól érzi magát velem és nem tudja mit csinál ha ez így marad...sokszor vagyunk együtt anélkül is hogy csak szexelnénk, csak úgy beszélegtünk, simogat és finoman csókol...

Most milyen kapcsolat ez, nem számítok semmire, nem akartam amúgy se, de Ő vajon mit akar?


2011. márc. 31. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Felvitt a lakására? Remélem a felesége nem ébredt fel, miközben mellette dugtatok.
2011. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátja lakása volt.bocsi...csak gyorsan írtam ki magamból a dolgokat.
2011. márc. 31. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nos, nyilván tisztában vagy vele, hogy szerető lettél. Ha ezzel együtt tudsz élni, akkor rajta. Csak ne feledd el, hogy egyszer veled is megtörténhet, hogy a majdani férjed más nőhöz jár inkább. Véleményem szerint nem csak a félrelépőből hiányzik a gerinc, hanem a szeretőnek sincs meg minden csigolyája.
2011. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hűtlenkedés egy olyan ember elárulása hátba döfése akit valaha szerettünk, tiszteltünk.
2011. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"...mielött megcsókoltam volna, megkérdeztem van e bnője, erre benyögte hogy felesége, én erre megcsókoltam..."


Nem kioktatni akarlak,de szerintem ezen a mondaton gondolkozz el egy kicsit...


"...jó lenne vkivel időnként, de csak szexuálisan..."

Ha komoly kapcsolatra vágynál,az sem mentene fel a felelősség alól,de ez így még nagyobb butaság...


Neked is rosszul esne,ha a hullámvölgy kellős közepén bezavarna egy harmadik...igaz?:S


Ha csak szexhiányod van,akkor sürgősen keress valaki mást,mert ez így nem szép.

Ha viszont érzel valamit a szívedben is,nem csak a bugyidban,akkor meg azért hagyd békén a férfit!


"Most milyen kapcsolat ez, nem számítok semmire, nem akartam amúgy se, de Ő vajon mit akar?"

Ha nem akartad,akkor miért csinálod?:)

Azt,hogy ő mit akar,csak ő tudja...


Kicsit gondolkozz el a történteken,döntsd el,hogy akarod-e ezt a kapcsolatot,aztán beszéljétek meg,hogy mi legyen a következő lépés...

2011. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én eléggé sarkosan gondolkodom ilyen téren. Nincs nem akartam de megtettem effektus. Te is akartad, innentől vállald az esetleges következményeket. Ha valamit nem akarok a magánéletben, a meló az más, azt nem teszem meg.

34 ffi

2011. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát basszus, be voltam rúgva...amúgy meg honnan lehetne tudni, hogy a feleség nem e oka ennek, mert lehet egy házisárkány akivel még beszélgetni se lehet, miért olyan nagy baj ez és miért kezeli mindenki úgy ezt a dolgot hogy hűűű te ku..a?

ha meg éppen elkezdtem iránta érezni valamit, akkor így jártam, tudom ez van...nincs ebben szerencsém, nem vok pláza cica alkat, de rám a férfiak vmiért nem tudnak úgy nézni hogy feleség, hát, akkor valaki nekem is kell aki gengéd velem, és átölel és hozzámbújik, és finoman csókol és ilyenek.A házasság nem csak egy emberen múlik mindkét fél hibás mégis mindig a feleséget sajnáljuk...

2011. márc. 31. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Én konkrétan nem minősítettem a viselkedésedet,mert ki vagyok én,hogy megtegyem?:O Viszont Te elolvastad,amit írtam?:)

Be voltál rúgva,rendben,ez jó kifogás.Mással is előfordul.:)De...:

"...sokszor vagyunk együtt anélkül is hogy csak szexelnénk, csak úgy beszélegtünk, simogat és finoman csókol... "

Erre is van magyarázat?Miért hagyod Magad,ha nem akarod?:)

Nem ismerjük a feleséget sem,nem tudjuk,hogy miben hibás,mivel saját magadról meséltél nekünk,így csak Téged tudunk tanácsokkal ellátni,gondolom ezért írtál ide.:)

Az,hogy a férfiak hogyan tekintenek Rád,sem magyarázat arra,amit teszel...ne keress kifogásokat,képzeld Magad a másik oldalra...ugye,hogy nem kellemes?:S

Még egyszer mondom,nem hibáztatlak semmiért,mert mindannyian hibázunk néha,de gondolom felnőtt,érett nő vagy,tessék megpróbálni úgy is viselkedni!:)

2011. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!