Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, számít a punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, számít a punci kinézete vagy sem? Számít a kinézet, és ha igen, milyen legyen, és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ha olvassa a kérdést, és szívesen válaszolna, az kizárólag vagy heteroszexuális fiú, esetleg leszbikus lány legyen, ne pedig hiúsági okokból adódóan lány, aki védi a "sajátját".

Az hogy melyiket választanátok, fakultatív, határozzatok meg ti.(ha már sajnos van ilyen)

Sok ehhez hasonló kérdést látni mostanság. Tegyük az ügy végére pontot.:) Kíváncsi vagyok az ŐSZINTE válaszotokra! Előre is köszi!


2011. márc. 31. 15:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Legyen ápolt, tiszta. Csak ez érdekel.



19/F

2011. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem érdekel a kinézete. Legyen higiénikus és ne legyen túl szőrös. Ennyi.


26/F

2011. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

Én lány vagyok.

De nekem mindegy. Szerintem a fiúk nem igazán foglalkoznak ezzel. Főleg, ha kapcsolatban vannak.Akkor meg ott nem fog számítani az, hogy alánynak milyen a puncija.:S

Csak manapság ez is olyan divat lett, mint a mellplasztika. Azért az intim területen lévő nemi szervünkkel legyünk már elégedettek. Az maradjon már meg természetesnek, ha már sok nő mellplasztikához fordul, hogy 'szebb'legyen.

Szóval, nem számít, a lényeg, hogy ápolt legyen és tiszta.

2011. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít. 26 éves vagyok, volt már néhány kapcsolatom. Tartós is, futó kaland is úgy-hogy már láttam néhány puncit szerencsére. De nekem az a lényeg, hogy ápolt legyen, meg borotvált, mert úgy szeretem puszilgatni ha puha és selymes. Visszatérve a lényegre, ha a csaj bejön, szerelmes vagyok belé vagy csak szimplán beindít akkor már édes mindegy hogy a kisajkai kilógnak vagy nem, vagy rózsaszín vagy kicsit sötétebb vagy tudom is én....ide írhatnám az összes variációt. Nekem mindegy...
2011. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Igen, azért számít, mert mégiscsak azt klátja az ember. Az igazából nem érdekekes, hogy a nagyajak kilóg-e vagy sem, viszont az szexibb ha telt, nem csak egy 'vágás'.

Egy időben a teljesen borotváltra szavaztam volna, de aztán mióta belekóstoltam az ollózás rejtelmeibe, azóta tetszik a szőrös is, mert azzal sokkal jobb :D


23/L

2011. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a borotvált tetszik, kövezzen meg akárki, mert azt sokkal jobb puszilgatni.

Az, hogy pontosan milyen, szerintem nem mérvadó, persze ne legyen betegesen nagy a kisajak, bár emiatt nem dobnám a csajt, ha már itt tart a kapcsolat, legfeljebb lassabban szoknám meg a látványát. :)

A barátnőmnek kicsit lóg csak ki mint a cicanyelv, most ezt szeretem a legjobban, nem érdekelnek még a babapuncis csajok sem :)

24F

2011. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
2011. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az arc számít, nem a punci kinézete. Hiába van egy lánynak gyönyörű puncija, ha az arca nem tetszik, már nem is kell.
2011. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
higénikus legyen az a lényeg meg ne szőrös!
2011. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! De... Babapuncis lányok hirdetik az igét, h nekik milyen jó, és aki másmilyen az jó nem lehet. Nem erre voltam kíváncsi.
2011. márc. 31. 16:57
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!