Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem engedem a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedem a barátomnak, hogy kinyaljon?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt, minden jól megy, minden rendben van. ( Vele vesztettem el a szüzességem )Én előjáték során nem engedem, hogy kinyaljon. Amikor oda közelít, mindig visszahúzom magamra. Belül vágyom rá, sokat fantáziálok erről de "élesben" mégsem engedem. Nem tudom, mitől tartok, talán attól, hogy nem fog neki tetszeni az illata, vagy megundorodik vagy nem is tudom...

Volt valaki így? Mit tegyek, hogyan tudnám legyőzni a gátlásaimat?


18/L


2011. márc. 31. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Idővel oldódik a gátlásod. Nekem egy év kellett hozzá.


20/L

2011. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg attól félsz, hogy nem tetszik neki az illata, kinézete, íze. Én ettől úgy szabadultam meg (már amennyire sikerült), hogy mindig tisztálkodok orális szex előtt, ha nem zuhanyoztam min. 1-2 órával előtte, nem engedem, hogy úgy kényeztessen. Mindig szőrtelen vagyok teljesen, ha szúrok, ami szinte sosem fordul elő, nem engedem neki... Jah és még ami segített: megkóstoltam , milyen az íze. Most fujjoghatnak sokan, de ha a páromnak rendszeresen megengedem hogy ízlelgessen, egyszer én is kibírom, és tesztelni akartam, hogy mit adok a szájába.
2011. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 heyheyhey ***** válasza:
100%
először én is így voltam vele..de aztán rájöttem hogy nem fosztom meg magam ettől,csak azért mert tartok tőle.. ennyi erővel te is undorodhatnál tőle és mégsem undorodsz.. ha annyira kiábrándító lenne ez a pasiknak akkor nem is szeretnék csinálni szerintem.: )
2011. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4hónappal a szüzességem elvesztése után engedtem úgy igazán. De még most sem vagyok oda érte, félek hogy nem tetszik neki az illata, az íze stb. Dehát fenetudja, hogy ők hogy gondolkodnak, mert fordítva meg működött már az elejétől fogva, szóval én szeretem neki szájjal csinálni, szerintem csak mi nők agyalunk ennyit ezen:D
2011. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sex előtt jól mosd meg, amúgy te is meg tudod állapítani hogy milyen az illata. Ha meg nem tetszik neki valami, azt meg kell beszélni.

(ha belém élveznek, utána az enyémnek sincs a legjobb illata, de nem vészes)

Talán csináljátok úgy, hogy nem "siet" le, hanem jó lassan halad. És nem feltétlenül kell hogy az 1. alkalommal szétnyaljon, max nyalogassa, hogy te is fel tudd venni a tempót. De erőltetni ne erőltesd, mindig annyit engedj amennyit akarsz, csak úgy fogtok előre jutni ebben.

Vagy pl csak nyomjon rá pár csókot, de ne nyelveljen. Belejöttök idővel.

Ja igen. Te ugye nem szégyenled a puncid? Mert van aki igen, és azért nem megy.

2011. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem, én nem szégyenlem a puncim, szerintem az enyém teljesen átlagos. Nem is értem, miért kellene valakinek is szégyellnie.. Szerintem a pasik pont nem azt fogják nézni, milyen a puncid.

Egyébként szex előtt is mindig tisztálkodom, természetesen. De még így sem merem őt oda engedni, hogy az előjáték előtt egy órával tusoltam mondjuk.

Abban is kicsit gátlásos vagyok, hogy ha már nem teljesen sima a puncim, akkor nem engedem, hogy ujjazzon, stb , félek hogy ez is kiábrándítaná.


De ahogy olvasom, nem csak én vagyok ilyen problémákkal, hanem mások is voltak és ez megnyugtat, hogy ezek szerint nem vagyok reménytelen eset :)

2011. márc. 31. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
örülj hogy kiakar nyalni!
2011. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert hamburgerpuncid van.
2011. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos punci nincs! Csak A punci van! Soha nem hasonlítottam össze az eddigi barátnőim puncijait, mindig az éppen aktuális volt a best!!!!
2011. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg csak ilyen női hülyeség. Persze én is ugyan ezeket gondoltam... de elmagyarázta, hogy őt izgatja az illata és az hogy egyre nedvesebb leszek, semmi undorítót nem talál benne sőt szereti csinálni. Egy darabig nem engedtem neki, de egyszer csak kiharcolta magának hogy megnyalta a csiklómat és annyira fantasztikus érzés volt, hogy nem volt megállás. A gátlásaim hamar elszálltak és azóta is megőrülök ha csinálja. Csak veszítsd el egy kicsit a fejed és hagyd hadd csinálja ha szeretné, miután belekezd már úgyse fogsz tudni gondolkodni ;)
2011. ápr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!