Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy érezzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy érezzek valamit szex közben, hogy felizguljak?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy hiába van bennem a barátom, nem érzek semmit, pláne nem izgulok fel.

A behatolás fájdalmas, illetve annyit érzek még, hogy behatolás után egy idő után elkezd fájni a gyomrom.


20/L


2011. márc. 31. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
pl nyaljon ki a pasid!
2011. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés, vagy rossz volt a petting, nem nedvesedtél be eléggé. Közben pedig ingerelheted a csiklódat, vagy ő teheti ezt. Az egészet tanulni kell. De megéri.
2011. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne egyből tegye be hanem nyaljon, izgasson addig amig már azt érzed, hogy nem bírod tovább, hogy ne tegye be. Bár szerintem akkor is élvezni kéne. Én akkor is szoktam.
2011. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!