Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » KÖRKÉRDÉS! Szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÖRKÉRDÉS! Szerintetek?

Figyelt kérdés
...az olyan lányok akik nagyon kirakják magukat és túlzottam közvetlenek az ellenkező nemmel (röviden, úgy viselkednek mint egy k*rva...), nem elégedettek a szexuális életükkel? Én úgy vettem észre hogy van némi köze a kettőnek egymáshoz...ti mit gondoltok?
2011. márc. 31. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen ismerősöm, elég idegesítő, ha valamelyik srác épp nem vele foglalkozik kb idegrohamot kap, és tök féltékeny lesz. Minden jó pasira rá van szállva.

Amúgy lehet a dologban valami, mert a barátja elég b*zis, szóval lehet nem teljesít túl jól az ágyban. De szerintem ebben benne van a feltünési viszketegség, és az irigység is.

18/L

2011. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is közvetlenül viselkedek a fiúkkal mégis a szexuális életemmel semmi probléma. 24/L
2011. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztem nincs.
2011. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van olyan, amikor ez igaz, van olyan, amikor nem. Azok a csajok, akik nagyon be akarnak pasizni, azok szoktak így viselkedni, és szegények pont az ellenkezőjét érik el, és utána persze a pasi a hibás, hogy csak azt akarta. Szerintem nem a szexuális életükkel, hanem általában magukkal van bajuk és ha egy pasit sikerül akár csak 1 estére összeszedniük, akkor azzal maguknak bizonyítják, hogy milyen jó csajok, milyen sok pasit össze tudnak szedni. Szóval nem feltétlenül a szexuális élettel van összefüggésben, az is lehet, hogy pont az rendben van (de mondjuk az az egyetlen)...
2011. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sokkal inkább önbizalomhiány,és saját magukkal van bajuk,így akarják magukra felhívni a figyelmet.A szexuális élettel nem igazán függ össze.
2011. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálam az a helyzet hogy közvetlen vagyok a fiúkkal, de egyáltalán nem rakom ki magam, haveri szinten vagyunk, szal suli után elmegyünk ökörködni valahova például, nem hagyom hogy fogdossanak stb...persze megölelem őket, segítek nekik tanulni vagy ha a magánéletükkel van gond. Egy éve van barátom és nagyon jól megvagyunk :) Viszont...van egy osztálytársam, akinek mindig kint az egész melle, kint a tangája, imádja ha a fiúk megjegyzéseket tesznek rá hogy "milyen jó csöcsöd van!"...ha nincs a középpontban, elintézi hogy ott legyen :s A barátjával távkapcsolatban él, magyarul 3 havonta látja...ez csak egy példa volt a sok közül, nekem ezért jött le így :\
2011. márc. 31. 19:12
 7/12 anonim válasza:
Nem hiszem. Ismerek ilyen lányt, aki így viselkedik, mégsincs semmi gond a szexuális életével. Egyszerűen csak kicsit merészebbek, bevállalósabbak. Nem látok túl sok összefüggést a két dolog között...
2011. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 válaszoló: rohadtul igazad van:DD

17/L

2011. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JulesM111 ***** válasza:

Van valami közmondásféle, vagy hasonló, ami ideillik:

Van aki csinálja, van aki csak beszél róla :)


Amúgy nem tudom, hogy emögött tényleg van valami komoly összefüggés, vagy sem. Sok a ba..atlan pi..a, akik nagyon szeretnék már, hogy a kis tini barátjuk ne csak fél percig töcskölje őket.

2011. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is inkább az önbizalomhiányra tippelnék a lehetséges magyarázatok közül.
2011. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!