Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elélvezni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni a barátnőmmel szex közben. Lány vagyok. Valami tippetek lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon nedves vagyok, ha vele vagyok, sőt szeretem is, tehát ezekkel nem lehet gond. Szokott ujjazni és nyalni is, hihetetlenül jól csinálja, de még egyszer sem sikerült elélveznem. Igaz még csak 2x csináltuk, de ő mindkét alkalommal 3-4 orgazmuson esett át. Nem rövid ideig tart egy szeretkezés nálunk, hanem 1-2 óra, (pihikkel vegyítve) és még így sem. Van valami tippetek? Engem kezd zavarni, és azt hiszem őt is, hogy nem tud csúcsra vinni. Amúgy, ha ez fontos, akkor az exemmel (aki fiú, biszexuális vagyok), vele mindig elmentem szex közbe, de akkor se az ujjazástól, vagy a nyalástól, hanem ha szex közbe a csiklómat "masszírozta".. Köszi a válaszokat előre is!
2011. márc. 31. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
húúúha,,,hát legyen kitartó a csaj veled.de,mi az ,ami izgat?mond el neki és kész.meg kell beszélni.én is voltam 2 lánnyal,hát tudom miről beszélek..
2011. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mond meg a barátnődnek, hogy a csiklódat "masszírozza" és akkor lehet, hogy sikerül. Amúgy meg az is lehet, hogy észre se veszed és stresszels közbe, nem tudod eléggé elengedni magad és ettől van. Meg különbözőek vagyunk, én pl semmiképpen nem lennék képes 3-4 orgazmusra, de még csak kettőre is nagyon extrém esetben.
2011. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Egy vibri a fenekedbe, egy vibri a nunidba, és maszirozod a csiklódat.
2011. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért elég furcsa, mert egy csaj csak tudja mi jó neki és ebből kiindulva neked is tudhatná mi a jó. Tudom nem vagyunk egyformák, ezért beszéld meg vele vagy engedd el magad szex közben. :) nem lehet hogy túl feszült vagy?
2011. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Végül fontos a következőket megszívlelni:

1. az orgazmuskor fellépő túlzott váladékról senki ne higgye, hogy abnormális, szégyellni való dolog, és ne tévessze össze a vizelettel!


2. ez a képesség ma még kevés nőnek adatik, így ne gondolja azt, hogy kevésbé jó szexualitású, mert ezt a G típusú orgazmust nem ismeri.

2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!