Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért múlik el folyton a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el folyton a nedvesség?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, és 1hónapja rendszeresen szexelünk, de minden együttlétünk így megy. Elején nagy nehezen beletuszkoljuk a farkamat a puncijába, ez mindkettőnknek rossz. Neki azért, mert fáj, nekem, mert utálom, hogy megkívánom, és percekig ezzel kell kínlódni, hogy belemenjen. Nem azért rossz ez, mert nem érek rá, hanem nehéz megtartanom ilyen helyzetben merevedést. Utálom, ha bénázás van, elveszi a kedvemet az egésztől. Utána amikor benne van hosszú idő után végre benedvesedik, és akkor nagyon jó, de folyton elmegy nedvesség, és akkor megint rossz. Mitől fogy el?? Előjáték van, úgy kb 30-60percig kézzel-nyelvel csinálom neki, és orgazmusa is van előjátékkor, szex közben összesen 1x volt neki, nekem se sűrűn. Általában kézzel fejezi be.

Síkosító segíthet? De amikor eltűnik a nedvesség, akkor össze is szorul szóval szerintem nem sokat használna. + nyálat rengeteget teszek oda, és semmit se ér. Amikor kutyapózban csináljuk pont tudom rá csurgatni a nyálat, és megy bele mind ha olajoznám, de neki akkor is fáj. Mindketten 20felettiek vagyunk.


2011. márc. 31. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán nem "betuszkolni" kéne, talán fel kéne izgatnod a lányt, talán nem úgy kéne hozzáállni, hogy mikor lesz már vége, talán akkor dugd be, amikor már tocsog, ha meg nehéz fenntartani a merevedést egy meztelen nő mellett, akkor irány az orvos, mert súlyos baj van veled. 20 évesen még egy női biciklinek is elégnek kéne lennie egy félórás merevedéshez :)
2011. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Ííígy van.
2011. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Női biciklinek nagy poén. akkor kezdjük el a szexet amikor ő késznek érzi magát. Nem siettetek semmi, szívesen csinálom neki, és talán petting jobb is mint szex. ÉS semmi gond nincs merevedésemmel, minden nap arra ébredek, hogy áll mint a cövek. Talán túl sokat bénáztunk szexel, és már belefáradtam.
2011. márc. 31. 19:44
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

De örülök, h nem ilyen pasim van.

Lehet, szegény barátnőd azért szenved mert egyáltalán nem akarja, csak te erőlteted ilyen csináljuk már gyorsan alapon.

Legyél vele türelmesebb. Próbáld meg, h néhányszor csak te adsz! Kényeztesd Őt! Csak az legyen a lényeg, h neki mi a jó! És nem baj, ha az aktus maga elmarad, de neki csinálsz egy hihetetlen éjszakát, és te meg nem mész el. Párszor kibírod!

A kérdésed alapján igen csak úgy tűnik, h neked csak a magad öröme a lényeg.

2011. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20 feletti vagy, de 0 szexuális kultúrával. Kiábrándító lehet a szeretkezésetek, már bocsánat. Ne "kínlódj", hanem izgasd fel. Nem értem mire írod, hogy "utálod ha bénázás van", a leírás alapján Te bénázol; magaddal van bajod?
2011. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hová kell 2órás előjáték? Amikor azt mondja, hogy "most jó csináljuk" akkor miért én erőltetem?

Tanácsot kértem, nem azt hogy leszóljatok.

2011. márc. 31. 19:52
 7/13 A kérdező kommentje:

//20 feletti vagy, de 0 szexuális kultúrával. Kiábrándító lehet a szeretkezésetek, már bocsánat. Ne "kínlódj", hanem izgasd fel. Nem értem mire írod, hogy "utálod ha bénázás van", a leírás alapján Te bénázol; magaddal van bajod?//


Előjátékkor mindig van orgazmusa, az nem kellő felizgatás, ha remeg a kezeim között, amikor épp kinyalom(hogy nagyobbnak tűnjön a szexuális kultúrám: nyelvemmel izgatom nyirkos punciját)? És ő is dicsér, hogy jól csinálom. Csak mégis amikor elkezdjük nehezen megy bele, és amikor látom a szemében, hogy fáj neki... számomra lehangoló, és akkor elmegy a kedvem a szextől.

2011. márc. 31. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

MINDENHOVA. AMikor ő kéri, akkor elég egy órás kényeztetés (persze, van, amikor a lány is csak egy heves és gyors szexre vágyik, de a többség szereti, ha nem csak eszközként nézik, hanem kényeztetik is. A lányoknak a szex sokkalta bensőségesebb, nem csak a bedugom, kihúzom a lényeg).


Ha meg csak te akarod, na, akkor kell a két óra előjáték. Valószínű, hogy akarja, te meg már döngeted is a kapukat, a csaj mire észbe kap, te már nézed a tévét. Lassan, érzékkel. Nem verseny. Ha meg férfinak tartod magad, akkor igen, gond nélkül ki kell bírnod, hogy nem élvezel el másfél perc alatt. Ha csak arra vágysz, használd a jobb kezed, de ne egy lányt.

2011. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
47%
Sir Butchertól kérdezném hogy milyen fajta potencianövelőt szed hogy semmi izgatás nélkül 30 percen keresztül tud áll a farka?
2011. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
*állni
2011. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!