Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy lány egy idősebb pasival kezd?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már egy jóideje kavargatok, de nem járunk, már egy ideje célozgat rá, hogy feküdjünk le és benne is lennék tulajdonképpen,csak hogy még szűz vagyok. 6 év köztünk a korkülönbség.. vajon gáz lenne vele lefeküdni?


16/L


2011. márc. 31. 19:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
41%
döntsd el te.sztem ez sem az igazi.ismerősöm a csaj 18 a csávó 27. ez már sztem nem normális...és még finoman is fogalmaztam.
2011. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
87%

én is 16/l vagyok 9 évvel idősebb a barátom. :)

két hete hétvége óta nem vagyok szűz. :)

de a "kavargatok, de nem járunk" arra utal hogy nem lehet valami komoly a dolog.. én azt mondanám hogy ismerjétek meg jobban egymást

2011. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

én tudok jobbat: 16 éves csaj ismerősöm 28 éves pasival jár, aki már meg is kérte a kezét...:D

kérdésedre válaszolva: sztem elég nagy felelőtlenség lenne lefeküdni vele.

2011. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked gáz az, ha olyannal veszted el a szüzességed, aki nem szeret, te nem szereted, csak egy numerára kellettél neki?


Ha erre válaszolsz, akkor nem is kell ilyen kérdést feltenned.

2011. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
huh hát van igazság, tulajdonképpen a "nem járunk" dolog... mellett mindennap beszélünk és jól elvagyunk, de rossz döntést sem szeretnék hozni..
2011. márc. 31. 19:50
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Ja, az lenne...

Hát de ugye benne lennél, szóval nyugodtan mondhatom, hogy: ingyenk*rva!

2011. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
17 évesen 31 éves a barátom, és már 3 éve együtt vagyunk.és remélem, hogy már együtt is maradunk.:) először én is féltem a helyzettől, de a szüleim is normálisan álltak hozzá a dologhoz, nem tiltottak.szerintem nagyon jó döntés volt..:) te érzed, hogy mit akarsz, nem kor alapján kell eldöntened.de ha csak szexelni akarsz,akkor jól gondold meg..
2011. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

"17 évesen 31 éves a barátom"

Gratulálok, remek pedofilt fogtál ki, ha 28 évesen 14 évesekre gerjedt! Ha gyereketek lesz, és azt hallod, hogy a gyerek sír, nem biztos, hogy azért lesz, mert éhes...

A szüleid meg nem tudom honnan jöttek, de remek példát mutatnak... Liberalizmus förevör. Gyerekednek hány évesen tanítod meg a füvescigi tekerését?

2011. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Az elöttem ironak, nem gondolod hogy kicsit brutálisan irtál be a témábba. Szerintem mindeni maga döntse el és szerinzem nem igazán korfüggö a golog.
2011. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát, ha a bunkóság fájna, te is egyfolytában üvöltenél.Miért nem gondolsz arra, hogy nem ő nézte ki magának a csávót, hogy hú én belé szerelmes leszek, egyszerűen megtörtént.Az meg hogy a szülei elfogadták a kapcsolatát miért baj?Csak szeretnék ha a gyerekük boldog lenne.Ez szerintem nem elítélendő.

Egyébként kérdező, szerintem nem sok a 6 év,de ha nem szereted, akkor ne próbálkozz vele.Majd mindennek eljön az ideje, nem kell siettetni, érdemes kivárni vele a szerelmet!

2011. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!