Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ott kezdem ha nincs kedved most sokat olvasni és unod a sablonos irományom akkor bele se kezdj viszont előre is köszönöm a türelmet és a kivagyiságot ami ide hajtott.


Egy 19 éves srác vagyok sokak szerint átlagos és hallgatag, de mint tudjuk ez nem azt jelenti hogy bennem nem mennek végig azok a dolgok mint a mai velem egy idős tagjaiban fiatalokban végigmegy.


Úgy érzem én is sodródom az árral de mégis az fuldokol bennem hogy én nagyon sokkban eltérek és légszívesében változtatnék valamin.


Rengetegszer merült fel bennem hogy ebben a kis világban amiben élünk nem úgy mennek a dolgok ahogy én azt elképzelem,ezt majd részletesebben kifejtem,illetve a körülmények nem adottak ahhoz hogy ki tudjak bontakozni.


Szóval hogy kitérjek egy bizonyos problémára azok az emberek akik körbe vesznek.Van egy pár heverem akiket szinte 100%-ig kiismertem és nem vagyok megelégedve hogy milyen egy monoton,egyhangú és szánalmasak tud lenni a többség.

Ezek után hadd vegyem a lányokat,néha én sem tudom mit akarok,mik az elvárasok mivel magam sem rendeztem le de azt tudom hogy 2 személyiségem van.


Az egyiket nevezzük faszinak mert csak a dugasson jár az esze és lefeküdne az első jó csajjal aki a horgára akad,nincs tekintettel a többi emberre,befolyásolt minden "Buliban" benne van ami egy kis adrenalinnal jár és tipikus macsó,én uralom a világot jelleg.


A másik pedig a selyemfiú aki pont ennek az ellenkezője


Amikor este lefekszik aludni arról álmodozik hogy a legjobb az lenne ha most áttudna karolni valakit és egymás mellet felkelni reggel együtt meginni a közös kávét.Szabadidőben pedig együtt elmenni bárhova a lényeg nem azon van hogy hova hanem ott hogy együtt.

Mindent de mindent megtudnak beszelni és isszák egymás gondolatait.


Folytatva ezt a monológot szerintem részben a csajok a hibásak abban hogy egy selyemfiúból is faszi lesz,de ha nem inged ne vedd magadra csak részben ugyanis vannak csajok akik ezt kihozzak az emberből és csak macsó módra lehet ezt kezelni.Sokan azt mondjak egy férfi legyen férfi de néha jó ha megtudja mutatni az érzékeny oldalát is,velem az a baj hogy ez a macsó,faszi alkat vagyok általában és az érzéki oldalt meg nem tudta kihozni belőlem senki csak lapul és néha rászól a faszira ha valami rosszat csinálna.Gondolok itt a kihasználásra.Sokszor meg magam is meglepődöm.

Azt is el kell mondjam hogy antiszociális vagyok és néha beteg gondoltaim is vannak,nem súlyos de utólag jobban meggondolva én sem gondoltam komolyan.


Hogy mi a kérdés? Igazából nem tudom csak ezt le akartam írni azt remélve hogy tudtatok olvasni a sorok között és megtudtok dobni egy pár jó gondolattal.


2011. ápr. 1. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kib@szottul hosszú!
2011. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én mondtam :P
2011. ápr. 1. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó lenne ha én is ennyit tudnék beszélni :D
2011. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szóval… végig olvastam és megpróbálom leírni azt is, amit gondolok. Először is, ha ilyen hosszú szöveget írsz, akkor olvasd át többször, mert néha se füle se farka a mondataidnak. Viszont megpróbálok inkább arról írni, ami a szöveg lényege volt, azt hiszem, az jobban érdekel :)

Sok emberben él több, egymástól nagyban különböző személyiség. Ez természetesen nem jelent skizofréniát, vagy bármilyen más betegséget. Ezeknek a személyiségeknek a keveréke tesz téged azzá, aki vagy. Ha felismered, hogy a barátaid nem biztos, hogy a helyes úton járnak, akkor valószínűleg tényleg más vagy mint a többiek. Ez viszont mindenképpen jó. Ha már tudod, hogy milyen életet nem akarsz élni akkor egy lépéssel közelebb vagy ahhoz, hogy tudd, viszont milyet igen.

Mindenkinek akadnak néha beteg gondolatai, amíg nem állandóak, és nem követik őket tettek, addig szerintem nincs velük baj.

Szerintem, ezt az írást az érzékenyebb személyiséged (a selyemfiú nem épp a megfelelő kifejezés mert a jelentése igazából: ”Az a férfi, aki szexuális szolgáltatással keresi kenyerét”) alkotta, a macsó kétlem, hogy ennyit elmélkedne az életről. Egyszer jön majd egy lány, aki előhívja ezt az érzékeny oldalt. Csak vigyázz, hogy a macsó el ne szúrja.

Azt hiszem, hogy minden részre kitértem, ha nem, szólj. 19/L

2011. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!