Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a maszturbálás jobban esik mint a szex?

Figyelt kérdés

Eddig egyszer szexeltem életemben, de az olyan semleges érzés volt. De feltűnt az a tény, hogy amikor maszturbáció után elmegyek, akkor mintha megszűnnének az érzéseim. Szóval amikor mondhatni kívánom a szexet, akkor úgy érzem szerelmes tudnék lenni. DE ahogy elmentem, megszűnik ez a dolog. Mintha a szerelem érzése attól függne, hogy kívánom e az adott lányt szexuálisan. Magyarul ha szerelmes is leszek, az csak addig tart, amíg le nem fekszek az adott lánnyal.

Vagyis ha kiverem, nem érzem a magány érzését. Se azt hogy szükségem van egy társra.

Ja és anatómiai szempontból amikor úgy megyek el hogy a szerszámomon a bőr hátra van húzva, akkor az elmenés nem olyan jó. Mondhatni semleges, ahogy fentebb is írtam. De ha a bőr rajta van és úgy megyek el, az úgy sokkal jobb. Csak hogy a szex pont arról szól, hogy a bőr nagy része hátra van csúszva.

Ha valaki tud értelmes tanácsot adni ezen gondolatokra, azt megköszönném! :)

24/F


2011. ápr. 1. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te biztos 24 vagy?
2011. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Eddig egyszer szexeltem életemben"


Akkor honnan tudod, hogy jobban esik?! Még ki se próbáltad úgy rendesen... Meg nem hinném, hogy az az 1 szerelemből volt...

2011. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen 24 vagyok. Nem mindenki szexelhet 15 évesen haver! Fogd fel! :P

És igaz! Nem szerelemből volt, de maszturbálásnál vettem észre hogy amikor elmegyek, akkor nem is tudok szerelmes lenni. Nem tudom érthető e ez! :)

2011. ápr. 1. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Na igen, ahhoz az egy prostihoz ne viszonyíts, aki csak azért volt, hogy elvegye a szüzességed...
2011. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem prosti volt, csak egy lány. :)

De a lényeg hogy tegyük fel van 1 lány akit szeretek. Viszont ha lefekszek vele, akkor már nem kell. Pedig abban a tudatban voltam hogy szeretem. Akkor most bennem van a hiba? Vagy a lány nem felelt meg nekem? :)

2011. ápr. 1. 22:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Sztem benned van a "hiba".De ebben mi a gond?Legalább nem lesz szerelmi bánatod. :D
2011. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nos igen igazad van! De ez régebben máshogy volt! Totál szentimentális voltam és romantikus lelkű, de aztán a csalódások miatt így megedződtem.
2011. ápr. 1. 23:11
 8/14 TWIO ***** válasza:

Csak próbáld ki :). A szex nem teszi tönkre a szerelmet, csak így vagyunk kitalálva :). Amikor elélvezel, olyan anyag is felszabadul a szervezetben, ami hirtelen aszexuális érzéseket vált ki. Nem kívánod a szexet, ilyesmi. De hidd el, nem kell sok idő, hogy újra kívánd a hölgyet :D. A kettő között meg jut idő egy cigire, vagy egy hosszabb ölelkezésre, elmondva, hogy milyen jó volt :D.

Amúgy ha csak annyi a baj, hogy épp' hogyan áll a bőr a farkadon, nyugodtan vedd ki, mielőtt elélveznél, és fejezd be kézzel. Ez sem tilos.

2011. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vok


Hát igen.. "Ami nem öl meg az erősít."

Am meg teljesen 1 cipőben járunk.

2011. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak én valahogy úgy képzelem el a szexet, hogy miután elmentem, a lányt továbbra is szeretem. Az egy dolog, hogy a szexet nem kívánom utána. Viszont szerintem az nem valami normális, hogy a lány iránt érzett érzésem is elszáll. Mintha félnék szeretni. Mintha így védekezne a szervezetem a csalódások ellen!
2011. ápr. 2. 00:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!