Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális sex menstruáció alatt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális sex menstruáció alatt? Persze csak úgy hogy azalatt az idő alatt tampont használ a lány. Mit gondoltok? Csináltátok már így? Természesen nem arra gondolok hogy a lány elégíti ki orálisan a pasit!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, csinaltuk. Ha a lany tiszta, tamponnal siman lehet.persze, a zsinort illik elrejteni., nehogy kilogjon a pasi szajabol:D
2011. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
És hogy tűnteted el a zsinórt?!
2011. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sztem nem igazán kell azt annyira eltüntetni! A barátom úgyis tudja hogy mi a helyzet, nem fog meglepődni :) Ritkán találkozunk és most épp rossz időpontot fogtunk ki, de ezt nem akartam kihagyni mert nagyon szeretem a franciát. Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 1. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Kedves masodik! Tudod van ott egy "lyuk", ahova be lehet dugni...... (a tampon utan kell felnyomni a huvelybe, ha lenne tapasztalatod, nem kerdeznel hulyeseget...)
2011. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már így, engem zavart volna, de a srác azt mondta, nem érdekli, és a madzag se izgatta. Úgyhogy hagytam. Ő meg elvolt. :)
2011. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Pfejjj b+!

Nem igaz, hogy azt a pár napot nem tudja kibírni némelyik -.-"


Nem, nem csináltuk még így, és nem is tervezem!


L

2011. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lackaaa ***** válasza:
100%
a jó kalóz a vörös tengeren is elhajózik:D:D:D
2011. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

2. válaszoló vagyok. "Kedves" tegnapelőtt 23:25-ös!

Tapasztalat... 5 éve használok tampont, nem gond... Gondolom ez nem elég tapasztalat... Szerintem 4 napot kilehet bírni nyalatás nélkül is, de ez csak az én véleményem. És BOCS, hogy én nem tömöm vissza a "lyukba" a zsinórt...

2011. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!