Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha így érzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha így érzem a csontot? Nem akarok betegesen lefogyni, de még nem tetszek magamnak. (barátomnak igen, de hát neki több kg-val is valsz tetszenék)

Figyelt kérdés

Szóval mindigis úgy éreztem van egy kis plusz rajtam, de egyszer nagyon elkezdett felmenni, bepánikoltam, és végre lefogytam egy olyan súlyra amit ideálisnak tartottam (fogyás előtt 71 kg most 60-61 kg, 168 cm)

Ezek után megismerkedtem egy pasival, aki tetszett, és össze is jöttünk, és szeret, meg tetszek neki, de én nem vagyok elégedett a hasammal meg a combommal.

Félre ne értsetek, nem akarok anorexiás, meg csontkollekció lenni, de úgy érzem itt van még felesleg, ez nézhetne ki jobban

De viszont mostanában észrevettem, hogy egész ki tudom tapintani a csípőcsontom elől, illetve barátom megjegyezte egyszer, hogy ruhán át ki tudja tapintani és megszámolni az összes bordám (és tényleg én is érzem), és az jutott eszembe, hogy lehet ez azt mutatja mégse kéne fogyni...

De egyébként tényleg nem vagyok sovány, ki lehet számolni a testtömegindexem, teljesen normális... Csak hát a combom olyan nagy :S

Szóval egyébként azt szeretném, hogy továbbra is tetszek a barátomnak, meg szexinek találjon, de magamnak is meg akarok felelni meg tetszeni

Mit ajánlotok? Fogyni kéne? Vagy van vmi hatásos torna, amit lehet DVDről, és combra meg hasra koncentrál? Vagy vmi más? Plasztika kicsukva.


2011. ápr. 2. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogyni felesleges, mert egyerteluen latszik, hogy nem a celteruletrol fogysz.

A torna segit, a legegyszerubb labemeles is jo, amit tesi oran anno tanitottak.

2011. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eltévesztetted a kategóriát:).


A bmi egy félrevezető becsapás.Testzsírt kell mérni,az ad pontos képet a test állapotáról.

Szerintem te is tudod mit kellene tenned,bár a súlyod normálisnak látszik.Hetente 3x sportolni pl spinning,meg találni egy normális étrendet.

A sportot meg elsősorban az egészséges életért érdemes csinálni,a kellemesebb külső meg csak egy jó mellékhatása.

Helyi zsírégetés meg nincs,szóval hiába hasazol nem lesz vékonyabb,diéta nélkül meg végképp.

2011. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!