Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tetszene a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tetszene a barátomnak? Fiúk, ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Ő vette el a szüzességem, eddig még csak az ő kezdeményezésére volt szex, persze én is kimutattam, hogy kész vagyok tőle. Arra gondoltam, meglepem valamivel, amit eddig még nem csináltam, nem is számít rá, szerintem totál meg lesz lepve: arra gondoltam, hogy szólok neki, hogy be kell mennem a mosdóba, ott levetném a ruháimat, csak egy tangában meg melltartóban jönnék ki. Elbájolognék az ágyig, szép lassan, elkezdeném simogatni a mellem, majd levetni a melltartót, közben csábítóan néznék és mosolyognék rá. Aztán közelítenék, vagy hívogatnám magamhoz.

Nem lenne ez túl taszító? Milyen lenne neki? Szeretjük egymást nagyon, mindig pozitívak a visszajelzései. Annyira izgalomban vagyok ettől az ötletemtől, nem is tudok aludni:D

Esetleg mit tudnék még bele vinni?

Előre is köszi a válaszokat!

19/l


2011. ápr. 2. 04:23
 1/10 almighty77 ***** válasza:
100%

viccelsz? ez bejön a legtöbb férfinak, próbálj meg egy sztriptizet is lejteni.(jó kis zenével aláfestve) tuti siker. neten találsz ilyen videókat, jól fel lehet húzni egy férfi agyát egy jó kis sztriptizzel.


sok sikert


34F

2011. ápr. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
ennyit az értelem határáról, figy nyomj egy in medias rest és kész egy férfinak az kell
2011. ápr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem nagyon kéne hívogatnod, mennék magamtól, a fiúd helyében :)

Ennél jobb ötleted szinte nem is lehetne. Csak bátran.

2011. ápr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, ezt nem tudod elrontani.
2011. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :P :D
2011. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy taszító. Csináld! Aztán majd jönnek még ötleteid nyugi. Csak bátran.

Oda lesz meg vissza, majd le sem tudod rugdosni magadról!

:D

30F

2011. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De jó hogy bátorító kommentek jöttek:)

Igazából az van, hogy mindig ő "támad le", én még nem igazán kezdeményeztem, csak egyszer, az csak annyi volt hogy hátulról mögé osontam, és elkezdtem csókolgatni a nyakát. Nagyon jól esett neki:) Látta hogy én is kívánom őt.

Azért félek kicsit, mert soha nem csináltam még ilyet, és nem tudom hogy reagálná ezt le...bár férfi lévén, meg hogy oda van értem, biztos örülni fog:)

Megcsinálom, csak nehogy inamba szálljon a bátorságom.

2011. ápr. 2. 17:25
 8/10 anonim válasza:

azonnal probaldki!

amugy valami durvabbra szamitottam...

kicsi elojatek meg kell. ugyalegjobb!

2011. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 almighty77 ***** válasza:

[link]


:)



sok sikert


34F

2011. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 almighty77 ***** válasza:

na a csuda vinnél el az előző linket, nem játsza végig de itt már jó


[link]

2011. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!