Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti úgy is meg tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti úgy is meg tudtok bízni a barátnőtökben, hogy nem engedi az anális szexet?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja, hogy nem tud megbízni bennem, ha nem engedem neki. Azt mondja, csak úgy érzi igazán, hogy szeretem, de én meg félek ettől. Ezek után már tőle is.
2011. ápr. 2. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De rühellem én az ilyen kis szarosokat. Rengeteg ilyen van, és eléggé lehúzza a fiúkat, köztük engem is, a lányok szemében.
2011. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a barátod egy segg-fej...te meg jó naív vagy, ha ezt még el is hiszed neki. Még hogy nem bízik így benned pff.

Te miért nem vágsz vissza, hogy te sem bízol benne, amíg meg nem engedi, hogy te is feldugj neki valamit. Ugyanolyan luka van neki is, mint neked. Szóval, ha ez nála bizalmi kérdés, akkor ő is tegye ezt meg érted.

2011. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nah ez fura.. nem gondolkodtál még el rajta, hogy ezt csak azért mondja neked, hogy engedd neki? Ha ilyeneket mond, akkor elgondolkodtató, hogy szeret-e még téged, mert ehhez az egészhez semmi köze a bizalomhoz.. :/
2011. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze az anális szexhez a bizalomnak?
2011. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen tedd lapátra ezt a fiút, ne pazarold rá az idődet! Méghogy így mutasd ki neki a szeretetedet. Szánalmas... Szabadulj meg tőle minél hamarabb, egyértelműen csak kihasznál téged.
2011. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szinten van köze a bizalomnak, hogy a nő általában csak akkor szokta megengedni, hogy oda tegye a párja, ha teljes mértékben megbízik benne. De hogy a pasi ezért bizalmatlanságot szavaz neked, hát komolyan mondom, néha azt érzem, hogy ez az oldal visz a sírba.


A kedves barátod nem szeret téged!

2011. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...

Ha valakinél az anális szex jelenti a bizalmat, akkor ott már nagy bajok vannak...

2011. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 biohazardxxx ***** válasza:
100%

Ha ilyen feltételt szab meg a kéréséhez akkor ott gond van a sráccal és tulajdonképpen igy akar megzsarolni rávenni az análszexre... Elég csúnya gyerekes dolog ez... én a volt párommal bő 2 év után mertem megkérdezni hogy esetleg lehetne e szó róla... megprobáltuk nemsikerül és ennyi... De nem zsaroltam vagy ilyesmi... De tudod mit mond meg a pasidnak ha már ilyen kis bizalmas... Akkor megengeded neki ha ő megengedi hogy adj neki egy prosztata masszást... Hidd el nem fogja érdkeleni az anál téma többet... :D


23F

2011. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előző hozzászólóknak. Az én párom is szerette volna, ha kipróbálnánk, el is kezdtük, de én leállítottam, mert fájt és kellemetlen volt. Megértette, nem is akarja azóta. Nem minden lány egyforma, van aki szereti, de nekem nem jön be. De ha egy pasi emiatt nem bízik benned... Mondjuk szerintem ez csak kamu duma és ezzel akar érzelmileg zsarolni, hogy belemenj a dologba és ez nagy szemétség.
2011. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezen múlna a bizalom, hogy megengeded-e neki vagy sem. Nem lehet, hogy másról van szó és erre próbálja rá fogni?
2011. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!