Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másfél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk együtt a párommal. Ritkult a szex koztünk. Heti 1 szer van szex. Nem elég nekem. Hogy mondjam meg neki? bov. Lent

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik hogy fáradt.kb 1 hónapja igy megy.Mondtam már neki hogy nekem ez igy nem elég,de felháborodott.Nem tudom hogy mért pedig csak elmondtam a véleményemet.Mit tudnék csinálni.Félek hogy ez miatt a kapcsolatunk tonkre fog menni,pedig szeretem.Nem szeret már?Nem vgyok neki elég kivánatos?

23 N ,24 F


2011. ápr. 2. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretnék többet szexelni!
2011. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy félrekufircol?
2011. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyet ne csinálj: ne hánytorgasd fel vagy mondogasd ezt úgy neki, hogy semmit se tettél annak érdekében, hogy legyen rá megfelelő alkalom(!), hangulat(!).


Az se igazán tesz jót ha túlságosan anyáskodsz felette bár ez nem derül ki (tudod a srácok nem szoktak az anyjukkal...)

2011. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam.Ebbbol is meg hogy telefonjával alszik meg a párnája alá rakja.Azt mondja azért,mert igy biztos hogy fel kell rá reggel.Kérdeztem már és azt mondja hogy nincs.Mért is mondaná el ha lenne is vkije.Lehet tényleg van vkije?!!!!Nem gondoltam volna hogy pont velem torténhet ilyen hogy megcsalják:-((Pedig mikor este fél hat korül felhivom mindig otthon van már a melóból.Akkor meg csak nincs senkije,vagy mégis??
2011. ápr. 2. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
majd én kárpótollak
2011. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát erre van több okos megoldás is. mármint az én szempontomból. először szűrd le, hogy körülbelül milyen hangulatavan. ha jó hangulata van,akkor csak mondd meg neki, hogy gyere szeretkezzünk, vagy szó nélkül térj a lényegre. beleülsz az ölébe megcsókolod és elkezded vetkőztetni. ha morcosnak tűnik, vagy csak épp rossz passzban van, akkor ülj mellé. fogd meg a kezét. puszilgasd a nyakát. kérdezgesd a problémájáról. puszilgasd, simogasd. vagy leesik neki mint szeretnél és ő ráncigál el a hálóba, vagy te őt.
2011. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!