Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés
A barátommal már hetek óta nem voltunk úgy együtt, mert menstruációs problémáim voltak, de ma végre lehetünk és most csináljuk először óvszer nélkül.(szedek fogamzásgátlót) És megszeretném lepni valamivel az ágyban ennek örömére:D Adnátok tippeket, h hogyan okozzak neki oltári nagy élvezetet?:$ Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 2. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hetek óta tilalom volt, akkor nem kell semmi extra. Így is "oltári nagy élvezet" lesz.
2011. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezzel tökéletesen egyetértek. semmi extra nem kell ahhoz, hogy most mesejó legyen. tapasztalat. én 3-4 nappután is így érzek már:D
2011. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak izgatott vagyok amiatt, hogy óvszer nélkül csináljuk.:D Köszönöm válaszaitokat:)
2011. ápr. 2. 12:45
 4/4 Lackaaa ***** válasza:
épp elég izgi lesz neki, hogy nem lesz gumi rajta szerintem
2011. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!