Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A herezacsimon van egy hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A herezacsimon van egy hosszú bőr"csík". Az miaz?

Figyelt kérdés
A herezacskómat függőleges irányban úgymond átszeli egy bőrcsík, nem tudom sajna jobban elmagyarázni. Azt szeretném férfi társaimtól kérdezni, hogy valaki definiálná hogy mi az és milyen szerepet tölt be?
2011. ápr. 2. 18:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vicces:)
2011. ápr. 2. 18:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Varratnak hívják. Magzati életben ott egy rés van. A lányoknak abból lesz a puncijuk. A fiúknál bezáródik.Fölötte lesz a kukid, lányoknak meg a csiklójuk.
2011. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. ápr. 2. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ott fog kijönni belőled egy goa'uld.
2011. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző mekkora :D:D
2011. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha eláruljátok mi az a goa'uld, akkor én is röhögök, így sajnos nem értem.
2011. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

A Csillagkapuban volt, az emberek agyában telepedett le és úgy irányította őket, hogy egyszer világuralomra törhessen.

2011. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló jól tudja. :D

És a Mennyország nagy m. ;D

2011. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

erről van valami tudományos leírás neten? most nekem is felkeltette az értdeklődésemet.

a második válaszoló szépen megmagyarázta, köszönöm szépen neki, de szívesen olvasnék erről.


valaki tud valamit?

2011. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél ki a könyvtárból egy embriológia könyvet, igaz tele van anatómiával, de ha használsz hozzá Brencsán orvosi szótárat, akkor tudni fogod értelmezni. Abban minden le van írva:)
2011. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!