Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondja itt sok lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt sok lány, hogy egy fiúnak mindegy, hogy milyen a csaj, csak lefeküdjön vele?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire hülyék, hogy azt hiszik, hogy a fiúknak nincsenek érzelmeik és igényeik, és állat módjára az "ösztöneik" utána mennek? (Jó, biztos van néhány ilyen, de nem kéne általánosítani...)
2011. ápr. 2. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általánosítás tényleg butaság, természetesen. Azért mondja sok lány, mert sok lány tapasztalja ezt. Itt is sok ilyet olvasunk,pl volt egy gyökér gyerek pár napja, aki kiírta hogy vissza akar csábítani egy lányt, mert jó vele "dugni", de mivel "dagadt", szégyenli a barátai előtt.
2011. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
tipikus általánosítás,egy buta nő szájából,ne foglalkozz vele.
2011. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
azért mert könnyebb ezt mondani és belenyugodni, mint meglátni az igazságot és tenni érte hogy őt szeressék.
2011. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Tény,hogy a férfiak erkölcstelenebbek a nőknél. Ez a társadalom miatt van így, most nem kezdtem el a szokásos dumát. Való igaz, hogy bőven akad közöttetek, akinek mindegy ki, pont a fent említett miatt, mert egy nőnek szégyen a sok partner, ezért nem igen van neki sok, ellenben egyedülálló férfi, aki nőre vár, neki nem szégyen akárhány nője is van, ezért ő vár, a nőnek nem nehéz partnert találni, a férfinek ellenben igen, épp ezért van a férfiak között több. Persze hülyeség,hogy mindenki ilyen,ez egyáltalán nem így van, párkapcsolat szempontjából pedig szerintem még válogatósabbak vagytok, mint a nők :)
2011. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként remekül igazolja az elméletet az a tény, ami itt a gyakorikérdéseken is megy. Ha egy nő megemlíti, hogy szexhiánya van, 4oldal lesz tele ajánlatokkal, LÁTATLANBAN. Persze hozzá tartozik a válaszolók életkora. Egy érett férfivel azért nincs ennyire könnyű dolguk a nőknek.
2011. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező: Mert nekik csak a "macsók" kellenek. Azok meg úgy váltogatják a nőiket, mint más az alsógatyáját...
2011. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak a sok irigy idióta mondja ezt, akik senkinek sem kellenek.

Mert a csajok annyira szentek és erkölcsösek igaz?

2011. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Evilkiller ***** válasza:

18:21: nem értek egyet azzal hogy a férfiak erkörcstelenebbek!

A nők között is van sok olyan, akik az alkalmi kapcsolatokat keresik inkább, és nem a párkapcsolat hívei, de ez korfüggő is!

Egyébként tényleg nagyon sok a bunkó pasi, akik csak dugni akarnak, de ez is erősen korfüggő, egy idő után legtöbbjük rááll a tartós párkapcsolatra, mikor beindulnak az apai ösztönök!

Viszont általánosítani nem szabad, és egyenesen sértő azokra nézve, akik mindent megtennének párjukért! Vannak nagyon kedves, értelmes férfiak, akik szeretik a monogámiát!

Én egyenesen azért is kellemetlenül érzem magam, mert a jelenlegi partnerem előtt voltam már mással is! Tudom, ez már beteges, de jól szemlélteti, hogy vannak ilyenek is!

2011. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megértem és elhiszem neked, hogy nem ilyen vagy, tényleg nem mindenki ilyen, de férfiak között több van, mint a nők között, ahogy mondtam a társadalom miatt és a nemi szerepek miatt is. Ennek evolúciós oka van. A nő egyszerre mindössze egyetlen embertől lehet várandós, ezért is inkább monogám, mint néhány férfi. Egy férfitől viszont akár több nő is várhat gyermeket. Persze ennek a jeleit kár keresni,ez egy iszonyú ősi és régi valami, csak ez is az okok közé tartozik. Nem lehet elfelejteni, hogy az ember civilizált lény, képes a monogám életen át tartó kapcsolatra.

Arról fogalmam sincs, hogy ha a társadalom másképpen állna a dolgokhoz, tehát elfogadottabb lenne, hogy a nőknek sok partnerük van,akkor milyen arányban változna ez.

Tisztellek a hozzáállásodért, és hidd el azért ilyen férfiből is mint te, akad bőven:)

2011. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!