Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mit szerettek jobban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szerettek jobban, pasizgatni, flörtölgetni, vagy egy biztos párral együtt lenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kortól függ.
2011. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos párkapcsolat
2011. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind 3at. :)
2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos párkapcsolat párti vagyok

22L

vannak szexuális igényeink, de én nem tudom elképzelni, hogy azt egyéjszakás vagy akár tartós szexpartnerrel elégítsem ki.

nekem kellenek hozzá érzések

2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban érzem magam egyedül. :))
2011. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. ápr. 2. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
A legjobb lenne mindkettő. Egy házasság biztonságában egy egyedülálló szabadsága.
2011. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdeztél, azért mert nem vagyok nagyon társadalmi lény, és mert lehetnék a világ legjobb pasijával is, akkor sem tudnám elfelejteni azt a bizonyos személyt, akiről tudom, hogy sohasem lesz az enyém.És átverésnek érezném, ha úgy lennék valakivel, hogy közben másba vagyok szerelmes.Ezenkívül nincs senki, aki kezdeményezne, és én személy szerint úgy vélem, hogy ez a férfi dolga.Ha nem elég, írok még, bár gondolom, már ebből is látszik, hogy mennyire válogatós vagyok.

És amúgy Te melyiket szereted jobban?

2011. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok, és 3 éves kapcsolatban. Az első és biztos kapcsolatomban. Jól érzem magam, de mikor egy egy részegesebb egyetemi bulin szóba elegyedek egy skaccal, és az meg aszonja, hogy az étlapot nézegetni nem az igazi, akkor kicsit meginog a hitem.
2011. ápr. 3. 19:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!