Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Mutatnátok képeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mutatnátok képeket igazán szexi lábakról?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, nincsenek túl szép lábaim, szeretnék változtatni rajta, csak kéne vmi ideál, hogy mégis hogy nézzen ki....

érdeklm minden, a lábújjaktól (miylen színűre, stb fessem), a combokig..mennyire feszes, és kb mekkora legyen...

szal értitek...

17/L

vagy esetleg a saját lábatokról is tehttek fel képet, hogy ti mivel nem vagytok megelégedve vagy valami....


2011. ápr. 2. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
2011. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt ott a google. Beírod és válogatsz a képek közül. Másodszor pedig hiába akarsz szuper lábat, nem tudjuk milyen a tied, de az enyém se lesz gyönyörű. Örülök hogy nem fáj, nem mutat annyira rosszul sem rövidnadrágban, de nem mutogatnám, mert lepontoznák a fiúk, mivel nem egy topmodell. Karcsú sem vagyok, nem is voltam soha.

Mivel nem vagyok a lábamon megelégedve? Fehér bőröm van, és nem szabad nagyon napoznom, szoliznom se mert sok anyajegyem, szeplőm van, leégek és bőrrákot kaphatok. Páromnak fehéren és ducin is tetszem. :)

2011. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ez a csirkecomb üt! nem tudom ki rakta fel de minden tiszteletem az övé!! XD
2011. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a normálisaknak kösz!

a csirkecomboson meg én is szakadtam...::D

2011. ápr. 2. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát nekem nincs egyáltalán csinos lábom.hosszú combjaim vannak de enm csinnosak.nem tudom hogy ezen lehet-e változtatni szerintem nem sokat.
2011. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"hát nekem nincs egyáltalán csinos lábom.hosszú combjaim vannak de enm csinnosak.nem tudom hogy ezen lehet-e változtatni szerintem nem sokat."


Persze, törődj bele! Nehogy sportolj egy kicsit. Még a végén jó lábaid lesznek.

2011. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

KÖSZI A KÉPEKET, hát van még mit fejlődnöm...:Dmár csak

pontosan!

én is azon vagyok, hogy feszes, és jó lábaim legyenek. Szaunázni járok, futok, biciklizek

tornát kéne beiktatni, de még nem tudom hova...:S:D

2011. ápr. 7. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!